zamknij

Wiadomości

W sobotę darmowy wstęp do Twinpigs na finał Fiesty NGO. Wydrukuj specjalny voucher

2015-06-17, Autor: wk
Żorskie organizacje pozarządowe oraz Miasteczko Westernowe Twinpigs zapraszają wszystkich mieszkańców Żor w najbliższą sobotę, 20 czerwca na finał Fiesty NGO, czyli Targów Podmiotów Ekonomii Społecznej i Organizacji Pozarządowych.

Reklama

Finał tegorocznej Fiesty NGO odbędzie się w Miasteczku Westernowym Twinpigs. Start imprezy o godzinie 12:00, a zakończenie o świcie, wraz z końcem Nocy Świętojańskiej na terenach wokół Śmieszka.

W programie finału Fiesty NGO miedzy innymi: strzał w samo południe, bieg na orientację, pokaz pierwszej pomocy, pokaz strażacki, rodeo, pokaz sztuk walki, napad na bank z udziałem małych judoków z Klubu Sportowego Octagon Team Żory, ustanowienie rekordu Polski w tańcu liniowym country, pokazy taneczne, gry i zabawy dla dzieci, wystawa malarstwa, loteria fantowa i wiele innych atrakcji.

> Fiesta NGO startuje 10 czerwca i potrwa aż 11 dni. W programie wiele atrakcji!

Aby za darmo wejść do Miasteczka Westernowego, należy wydrukować dostępny poniżej voucher. Uprawnia on do uczestnictwa każdego mieszkańca Żor i całych rodzin we wszystkich atrakcjach przygotowanych przez organizacje pozarządowe. Nie dotyczy to stałych atrakcji Twinpigs.


Zobacz też: > Fotogaleria: Targi Wolontariatu w Żorach
Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 4

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
  • ~gestskoczka 2015-06-17 20:11:26

    Czy nie prościej i zrozumialej można było napisać „darmowy wstęp” zamiast „voucher”? Staram się czytać ze zrozumieniem, jak czegoś nie rozumiem od razu, to próbuję korzystać z dostępnych kompendiów. Nie znam angielskiego, a bardzo często się spotykam z tym że z różnych stron jesteśmy atakowani angielszczyzną, często przez ludzi szpanujących, a niedokładnie znających ten trudny – przynajmniej dla mnie – język. Co ja mam wydrukować, by wejść?, voucher. Co to jest voucher, czytam w Wikipedii: [cyt] Voucher (ang. talon, wym. wauczer) – czek podróżny, dokument kredytowy umożliwiający realizację świadczeń zamówionych przez biuro podróży u zagranicznego kontrahenta. Wymienione na voucherze świadczenia są przez klienta zapłacone i powinny być wydane w ilości i jakości zaznaczonej na voucherze. [/cyt] Szanowna Redakcjo, piszesz do ludzi, pisz tak, by cię zrozumieli.

    10 1
  • ~pioter77 2015-06-20 15:16:54

    Facet, jak Ty marasisz..... czytam ten Twój stek bzdurnych pretensji i....... raz, po raz parskam śmiechem kiwając głową z politowaniem. Nawet Ty pewnie doskonale wiesz, co to oznacza słowo Voucher, bo jest już od dawien dawna powszechne w języku polskim używane w kontekście bonu, czy biletu, tudzież kwitu podróżnego, jak to "błyskotliwie" wydedukowałeś po mozolnych poszukiwaniach w czeluściach bogactw Cioci Wikipedii... ale mentalność wiecznego i pewnie złego na samego siebie stetryczałego mruka każe Ci pisać pretensje pod byle pretekstem.

    1 1

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.