Wróciły do wygrywania w dobrym stylu. Pewna wygrana z Pogonią Szczecin (31:22)

2024-02-26, Autor: KB

Po porażce z drużyną z Radomia w meczu 14. kolejki, zawodniczki MTS-u Żory "wróciły" do wygrywania. Wczoraj (25 lutego) piłkarki z Żor pokonały drużynę Pogoni Szczecin 31:22.

W meczu 15. kolejki Ligi Centralnej Kobiet drużyna MTS-u Żory mierzyła się u siebie z Pogonią Szczecin.

Do przerwy mecz był jeszcze wyrównany, zawodniczki z Żor schodziły prowadząc 14:12. Druga połowa należała zdecydowanie do gospodyń. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną MTS-u 31:22.

MTS Żory - SPR Pogoń Szczecin 31:22

MTS Żory: Donets (7 bramek), Pędziwiatr (5), Barska (4), Sójka (4), De Sousa Lira (3), Gruca (2), Herian (2), Wołczyk (2), Kanicka (1), Opara (1), Gembalczyk, Opelt, Piotrowska.

Po porażce w poprzedniej kolejce i stracie punktów meczu z Ruchem Chorzów, zawodniczki MTS-u zajmują 2. miejsce w lidze, ze stratą aż 7 punktów do liderek.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0