Dariusz Kudyk

Zawodnicy Shoguna na zgrupowaniu Kadry Narodowej
0

Od czwartku w Zakopanem trwa zgrupowanie Kadry Narodowej przed Mistrzostwami Europy Karate Kyokushin. Powołania na tą okoliczność otrzymało pięciu zawodników KSW Shogun Żory.

2017-09-23 12:44 Autor: gs, źródło: Shogun Żory
Fantastyczny początek sezonu żorskich karateków!
0

Aż dziewięć medali wywalczyli zawodnicy Klubu Sztuk Walki Shogun Żory w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin. Na wyróżnienie zasługują: Szymon Kieczka, Daria Słupik, Elżbieta Wilczek i Miłosz Myszkowski.

2017-09-13 13:42 Autor: gs, źródło: Klub Sztuk Walki Shogun
Wielki sukces zawodników KSW „Shogun” Żory
0

Wicemistrzostwo Europy, mistrzostwo i trzy wicemistrzostwa Śląska oraz jeden brązowy medal. To bilans zdobytych tytułów przez karateków z Klubu Sztuk Walki „Shogun” Żory na sobotnich zawodach.

2017-03-23 11:40 Autor: df, źródło: KSW "Shogun" Żory
Znamy datę trzeciej edycji turnieju Sari Cup
0

Po sukcesie poprzednich edycji organizatorzy Turnieju Karate Kyokushin Sari Cup zdecydowali się zorganizować kolejne zawody w naszym mieście.

2017-01-30 23:45 Autor: df, źródło: Klub Karate Kyokushin Shogun Żory
Żorski karateka z medalem Mistrzostw Europy
0

W dniach 25-26 listopada w Narodowym Ośrodku Olimpijskim Papendal w Holandii odbyły się  XXX Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin z udziałem 423 zawodników z 26 krajów, w tym Japonii, USA i Australii. Mistrzostwa te zostały zdominowane przez Polaków. W klasyfikacji końcowej polska reprezentacja zajęła pierwsze miejsce przed Japonią, Holandią i Rosją.

2016-12-03 23:11 Autor: mż, źródło: materiały prasowe
Shogun Żory: zawodnicy uczestniczyli w wakacyjnym obozie karate
0

Zawodnicy żorskiego Klubu Sztuk Walki Shogun Żory uczestniczyli w intensywnym obozie trenningowym w Kołobrzegu.

2016-08-28 10:15 Autor: ps, źródło: Shogun Żory
Zawodnicy Klubu Sztuk Walki Shogun Żory wrócili z medalami z zawodów karate kyokushin, które odbyły się 20 marca we Wrocławiu
0

Medalowy sukces żorskich karateków

Zawodnikom Klubu Sztuk Walki Shogun Żory udało się zdobyć wszystkie kolory medali podczas zawodów, które odbyły się w niedzielę 20 marca w hali sportowej wrocławskiej AWF.

2016-04-01 13:00 Autor: ps, źródło: KSW Shogun Żory
Żorscy karatecy zdobyli 4 medale na ogólnopolskich zawodach. Wkrótce kolejna szansa na trofea
0

Medale dla karateków z Żor. Niebawem kolejne zawody

Sezon zawodów karate kyokushin trwa. Zawodnicy żorskiego Klubu Sztuk Walki „Shogun” zdobyli kolejne cztery medale na międzynarodowych zawodach.

2015-11-13 08:30 Autor: ps, źródło: Shogun Żory
Karatecy z klubu Shogun Żory wrócili z zawodów z Sieradza z czterema medalami
0

Żorscy karatecy z medalami

Cztery medale przywieźli żorscy karatecy z międzynarodowych zawodów, które w sobotę 10 października 2015 r. odbyły się w Sieradzu.

2015-10-14 10:45 Autor: ps, źródło: Shogun Żory
0

Karate: medal za medalem

Po dziesięciu medalach zdobytych na Pucharze Śląska w Rudzie Śląskiej i zawodach w Wodzisławiu żorscy karatecy wywalczyli kolejne trofea.

2015-06-18 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.