Michał Domin

Dwóch zawodników Octagon Team Żory zdobyło medale Amatorskiej Ligi MMA we Wrocławiu
0

Sukces żorskich zawodników w Amatorskiej Lidze MMA

Reprezentanci Octagon Team Żory po raz kolejny wystartowali w zawodach MMA i znów odnieśli sukcesy. Na turnieju we Wrocławiu zdobyli dwa medale.

2015-12-15 15:00 Autor: ps, źródło: Octagon Team Żory
Zawodnicy Octagon Team Żory wzięli udział w Mistrzostwach Śląska na 90. Amatorskiej Lidze MMA
0

Octagon Team Żory wziął udział w 90. Amatorskiej Lidze MMA

3 października odbyła się w Świętochłowicach 90. edycja Amatorskiej Ligi MMA. Na Mistrzostwach Śląska zjawili się również żorscy zawodnicy klubu Octagon Team Żory - Michał Domin oraz Szymon Rakowicz.

2015-10-06 09:00 Autor: ps, źródło: Octagon Team Żory
1

Porażka Michała Domina na gali Kunlun Fight

Michał Domin w ostatnim tygodniu stoczył walkę na bardzo prestiżowej gali Kunlun Fight na Słowacji.

2015-05-25 06:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Michał Domin stoczy walkę na Słowacji

Już w najbliższy piątek Michał Domin weźmie udział w jednej z największych i najbardziej poważanych gal na świecie jaką jest Kulun Fight, która odbędzie się na Słowacji.

2015-05-14 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Octagon Team zwycięski w Kaliszu

Octagon Team Żory świetnie zaprezentował nasze miasto podczas zawodów w Kaliszu. 9 zawodników wzięło tam udział w lidze A1 na zasadach Muaythai oraz K1.

2015-01-29 19:33 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Żorscy wojownicy przygotowują się do MP

Zawodnicy Octagon Team Żory udanie zaprezentowali się w Eurolidze Muaythai na Słowacji. Nasi kickbokserzy wygrali tam swoje walki bez litości rozbijając swoich rywali.

2014-10-21 08:37 Autor: mkor,źrodło: mat. pras.
0

Octagon Team: wicemistrzostwo Polski seniorek

Drugie miejsce w kraju zajęła Partycja Gorzko podczas mistrzostwa Polski Muaythai. Zawodniczka Octagon Team może czuć jednak niedosyt, bo od zwycięstwa dzieliło ją naprawdę niewiele.

2014-06-13 09:36 Autor: mkor, źródło: Octagon Team
0

Octagon Team niepokonany w Krakowie

W minioną sobotę w Krakowie miała miejsce kolejna edycja ligi K1 Battle of Warriors. Wystartowało w niej 3 zawodników żorskiego Octagon Team.

2014-01-28 08:00 Autor: mkor, Karolina Miedzinska
0

Trudne walki żorskich wojowników

Pojechali w czwórkę i trzech z nich wróciło po zwycięskich bojach. Zawodnicy Klubu Sportowego Octagon Team Żory bili się w formułach K1 oraz Muaythai w Blaszkach niedaleko Sieradza.

2013-10-16 18:45 Autor: mkor, źródło: Octagon Żory