Szymon Kieczka

Sukces karateków
0

Dobry występ żorskich karateków na IX Turnieju Kumite Karate Kyokushin. Zawodnicy Klubu Sztuk Walki Shogun przywieźli z Jastrzębia Zdroju pięć medali.

2017-11-10 21:58 Autor: gs, źródło: Shogun Żory
Zawodnicy Shoguna na zgrupowaniu Kadry Narodowej
0

Od czwartku w Zakopanem trwa zgrupowanie Kadry Narodowej przed Mistrzostwami Europy Karate Kyokushin. Powołania na tą okoliczność otrzymało pięciu zawodników KSW Shogun Żory.

2017-09-23 12:44 Autor: gs, źródło: Shogun Żory
Fantastyczny początek sezonu żorskich karateków!
0

Aż dziewięć medali wywalczyli zawodnicy Klubu Sztuk Walki Shogun Żory w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin. Na wyróżnienie zasługują: Szymon Kieczka, Daria Słupik, Elżbieta Wilczek i Miłosz Myszkowski.

2017-09-13 13:42 Autor: gs, źródło: Klub Sztuk Walki Shogun
Wielki sukces zawodników KSW „Shogun” Żory
0

Wicemistrzostwo Europy, mistrzostwo i trzy wicemistrzostwa Śląska oraz jeden brązowy medal. To bilans zdobytych tytułów przez karateków z Klubu Sztuk Walki „Shogun” Żory na sobotnich zawodach.

2017-03-23 11:40 Autor: df, źródło: KSW "Shogun" Żory
Żorskie karate obecne na Mistrzostwach Świata
0

W dniach 3-4 grudnia 2016 w Hali Pałacu Kultury i Sportu w Warnie, w Bułgarii odbyły się Mistrzostwa Świata Młodzieży Karate Kyokushin z udziałem 666 zawodników z 33 krajów, reprezentujących kilka światowych organizacji karate kyokushin, walczących w 3 grupach wiekowych 12-13, 14-15 i 16-17 lat.

2016-12-21 22:01 Autor: mż, źródło: materiały prasowe
Żorski karateka z medalem Mistrzostw Europy
0

W dniach 25-26 listopada w Narodowym Ośrodku Olimpijskim Papendal w Holandii odbyły się  XXX Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin z udziałem 423 zawodników z 26 krajów, w tym Japonii, USA i Australii. Mistrzostwa te zostały zdominowane przez Polaków. W klasyfikacji końcowej polska reprezentacja zajęła pierwsze miejsce przed Japonią, Holandią i Rosją.

2016-12-03 23:11 Autor: mż, źródło: materiały prasowe
W turnieju karate kyokushin o Pucharu Prezydenta Miasta Sosnowiec żorscy karatecy wywalczyli osiem medali
0

Żorscy karatecy zdobyli osiem medali w ostatnich przed wakacjami zawodach

W ostatnim przed wakacjami turnieju karate kyokushin żorscy karatecy z klubu Shogun Żory wywalczyli osiem medali.

2016-06-21 09:30 Autor: ps, źródło: Shogun Żory
Zawodnicy Klubu Sztuk Walki Shogun Żory wrócili z medalami z zawodów karate kyokushin, które odbyły się 20 marca we Wrocławiu
0

Medalowy sukces żorskich karateków

Zawodnikom Klubu Sztuk Walki Shogun Żory udało się zdobyć wszystkie kolory medali podczas zawodów, które odbyły się w niedzielę 20 marca w hali sportowej wrocławskiej AWF.

2016-04-01 13:00 Autor: ps, źródło: KSW Shogun Żory
0

Karate: medal za medalem

Po dziesięciu medalach zdobytych na Pucharze Śląska w Rudzie Śląskiej i zawodach w Wodzisławiu żorscy karatecy wywalczyli kolejne trofea.

2015-06-18 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Młodzi żorscy karatecy Klubu Sztuk Walki SHOGUN Żory w ostatni weekend nie odpoczywali. Walcząc w dwóch turniejach dzień po dniu wywalczyli w sumie dziesięć medali.

2015-05-23 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.