0

Trzecie miejsce Koniczynki Żory

W dniu 12 października 2011r. w Rudzie Śląskiej w Hali MOSiR oraz Hali Zgody Bielszowice odbył się Regionalny Turniej Piłki Nożnej Halowej w którym wzięło udział 17 drużyn z całego śląska.

2011-10-13 2641 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

IV Żorski Bieg Uliczny za nami

Za nami czwarta już edycja żorskiego biegu. W tym roku wzięła w nim udział rekordowa liczba osób - 776. Uczestnicy wzięli udział w ''Biegu po zdrowie'' na dystansie 1,5 km i w dziesięciokilometrowym ''Biegu głównym''. Swoich sił można było także wypróbować w pięciokilometrowym ''Rekreacyjnym spacerze nordic walking.''

2011-10-12 3382 Autor: Redakcja, źródło: MOSiR Żory
KS Żory: porażka w Wiśle
0

Szóstą porażkę w sezonie odnieśli piłkarze KS Żory. W wyjazdowym spotkaniu 10. kolejki II grupy śląskiej IV ligi żorzanie musieli uznać wyższość Wisły Ustronianka - przegrywając 1:3.

2011-10-11 1969 Autor: Grzegorz Sekita, źródło: kszory.civ.pl
0

Liga ROW: pewne zwycięstwo Baranowic

Za nami kolejny weekend z Rybnicką Amatorską Ligą ROW.

2011-10-10 2104 Autor: Redakcja, źródło: Liga ROW
archiwum
0

Hawajskie Koszule wygrywają z GTK Gliwice

W 3. kolejce zmagań koszykarskiej II ligi zawodnicy Hawajskich Koszul pokonali na własnym parkiecie GTK Gliwice.

2011-10-09 1883 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
0

Ewa Swoboda mistrzynią Polski

Kolejny sukces odniosła Ewa Swoboda. Zawodniczka UKS Czwórka Żory zdobyła złoty medal w biegu na 100m podczas Małego Memoriału Janusza Kusocińskiego w Kielcach, będącego nieoficjalnymi mistrzostwami Polski 14 i 15-latków.

2011-10-07 2806 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Uczniowie rywalizowali w Żorskim Biegu Jesiennym

3 października na terenie Skate Parku w ramach Żorskiego Bieg Jesiennego uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych rywalizowali o przepustkę na zawody rejonowe.

2011-10-06 2829 Autor: Redakcja, źródło: MOSiR Żory
archiwum
0

Liga ROW: zwycięstwo FC Baranowice

W rozgrywkach 1. Ligi ROW nic się nie zmienia. Liderujące zespoły solidarnie wygrały swoje mecze.

2011-10-05 2029 Autor: Redakcja, źródło: Liga ROW
Bartosz Cębrzyna, Jerzy Ludziejewski, Michał Cębrzyna (od lewej)
0

Sukces żorskich karateków

Dwa medale, złoty i brązowy przywieźli karatecy klubu „Shogun” Żory z Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin do lat 21w Sieradzu.

2011-10-04 3533 Autor: Redakcja, źródło: Shogun Żory
archiwum
0

Zwycięstwo Hawajskich Koszul po horrorze w Katowicach

Hawajskie Koszule po dwóch dogrywkach i bardzo emocjonującym spotkaniu pokonały na wyjeździe Mickiewicza Katowice 94:93.

2011-10-03 1710 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule