0

Paweł Szostak najlepszy w V Żorskim Biegu Ulicznym

Aż 874 osób wzięło udział w V Żorskim Biegu Ulicznym. Pierwszy linię mety biegu głównego pokonał reprezentujący AZS Katowice, Paweł Szostak. Wśród kobiet najlepsza była Ewa Kucharska z Pszczyny.

2012-10-15 3561 Autor: gs, źródło: MOSiR Żory
0

Liga ROW: MaxBud walczył do końca

W kolejnej serii rozgrywek Ligi ROW nie brakowało zwrotów akcji.

2012-10-13 1851 Autor: Tomasz Kowalczuk – Liga ROW
0

Brązowy debiut żorskiego karateki

Roland Żurawski i Kamil Salamon, zawodnicy Klubu Karate Kyokushin Shogun Żory, zadebiutowali w kumite (walka pełno kontaktowa) w kategorii open młodzieżowców na Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Sieradza.

2012-10-12 1704 Autor: gs, źródło: Shogun Żory
4

Gepardy Żory mistrzem Polski!

Gepardy Żory pierwszy raz w historii zostały mistrzem Polski! W trzecim finałowym spotkaniu baseballowej Ekstraligi żorzanie pokonali na wyjeździe UKS Dęby Osielsko 14-4.

2012-10-08 3317 Autor: gs
0

KS Żory urywa punkty liderowi

KS Żory zrzucił z fotela lidera ligi okręgowej LKS Bełk. W rozgrywanym w strugach deszczu spotkaniu żorzanie zremisowali na własnym boisku z dotychczasowym liderem 2:2.

2012-10-08 2708 Autor: gs
0

Zbliża się V Żorski Bieg Uliczny

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zaprasza do udziału w V Żorskim Biegu Ulicznym. W tym roku gościem specjalnym imprezy będzie, wielokrotny reprezentant Polski dużych imprezach i halowy mistrz Europy, Paweł Czapiewski.

2012-10-05 1221 Autor: gs, źródło: MOSiR Żory
Ewa Swoboda po raz kolejny nie dała szans swoim rywalkom
0

Trzy medale Mistrzostw Polski dla Czwórki Żory

Trzy medale zdobyli lekkoatleci Czwórki Żory na Mistrzostwach Polski Młodzików w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w miniony weekend w Słubicach. W każdej konkurencji startowało 20 najlepszych zawodników w Polsce. W zawodach brali udział lekkoatleci w wieku 14-15 lat.

2012-10-03 1786 Autor: gs, źródło: Czwórka Żory
0

Liga ROW: Rodbud zatrzymał lidera

Nieoczekiwane rozstrzygnięcie miał mecz lidera pierwszoligowych rozgrywek Maratu z Rodbudem. Z góry skazywani na porażkę zawodnicy gości wysoko zawiesili poprzeczkę liderowi.

2012-10-02 1949 Autor: Tomasz Kowalczuk – Liga ROW
2

Gepardy Żory o krok od mistrzostwa Polski

W rozegranych w miniony weekend w Żorach dwóch pierwszych spotkaniach finału baseballowej Ekstraligi Gepardy Żory dwukrotnie pokonały UKS Dęby Osielsko.