0

Największy sukces młodzieżowej koszykówki

Na półfinale zakończyli udział w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych Energa Basket Cup w Sopocie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 15 z Żor. Ostatecznie młodzi koszykarze zajęli 4. miejsce w kraju, co jest historycznym wyczynem dla naszego miasta.

2014-06-17 2098 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

E-futbol liga: Żory w czołówce

FC Żory pokonały u siebie Morgan Bruk Bud Chwałowice 5:2. Zwycięstwo nad liderem sprawia, że żorska drużyna traci do I miejsca już tylko 6 punków i ugruntowała swoją pozycję w czołówce e-futbol ligi.

2014-06-14 1947 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Octagon Team: wicemistrzostwo Polski seniorek

Drugie miejsce w kraju zajęła Partycja Gorzko podczas mistrzostwa Polski Muaythai. Zawodniczka Octagon Team może czuć jednak niedosyt, bo od zwycięstwa dzieliło ją naprawdę niewiele.

2014-06-13 2284 Autor: mkor, źródło: Octagon Team
Ewa Swoboda
0

Rewelacja! Czyli świetne występy Swobody i spółki

Ewa Swoboda podczas 60. Memoriału Janusza Kusocińskiego zmierzyła się z najlepszymi sprinterkami w Polsce i potwierdziła swoją klasę. Natomiast podczas Mistrzostw Śląska Juniorów i Seniorów wystąpili m.in. Robert Łukasiak, Grzegorz Biernat i Alicja Sicińska. Wszyscy mogą być zadowoleni ze swoich wyników.

2014-06-11 3510 Autor: mkor, źródło: UKS Czwórka
0

Karate: Kieczka z medalem

Kolejny zawodnik KSW Shogun Żory dołączył do grona medalistów. Tym razem mowa o Szymonie Kieczka. Zdobył on brąz podczas IV turnieju o puchar solny młodzików, kadetów i dzieci kyokushin karate.

2014-06-11 2403 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Kolejne medale w kolarstwie

Zawodnicy szkółki kolarskiej MOSiR Wibatech Fuji Żory brali udział w kolejny wyścigu kolarskim w ramach Śląskiej Ligi Rowerowej. Tym razem w Rydułtowach zdobyli cztery medale.

2014-06-09 1516 Autor: mkor
0

Przed nami turniej mistrzów lig amatorskich w siatkówce

Trwają zapisy na Turniej Mistrzów Miast Śląska Lig Amatorskich w Siatkówce. Zawody zaplanowano na 22 czerwca w żorskiej hali MOSiR-u.

2014-06-09 1724 Autor: mkor, źródło: MOSiR Żory
0

Elektryzujący finisz KS Żory

To będzie pełny emocji i nerwów finisz w wykonaniu piłkarzy KS-u Żory. Na cztery kolejki przed końcem rozgrywek drużyna traci 1 punkt do lidera. A mecze z najmocniejszymi przeciwnikami ma już za sobą.

2014-06-06 2057 Autor: mkor, źródło: KS Żory
0

Mamy mistrza Polski w squashu!

Jakub Gogol wygrał Indywidualne Mistrzostwa Polski w Squash'u. W swojej kategorii, u-11, okazał się lepszy od 22 zawodników.

2014-06-06 2113 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Grand Prix MTB w Żorach

Już w najbliższą niedzielę w Żorach będzie miało miejsce Grand Prix MTB Euroregionu Silesia 2014. Zawody odbędą się w Parku Cegielnia, a zapisy będą otwarte w dniu zawodów.

2014-06-06 1758 Autor: mkor, źródło: facebook