Drużyna MKS-u Żory rozgromiła na własnym stadionie Zryw Bzie 7:0. Blisko urwania punktów rywalom była Jedność Rogoźna
0

A klasa: fenomenalny MKS Żory. Jedność Rogoźna blisko sprawienia niespodzianki

W miniony weekend rozegrana została 22. kolejka rybnickiej A klasy. Fenomenalnie zagrał MKS Żory, natomiast drużyna Jedności Rogoźna bliska była sprawienia niespodzianki.

2016-04-11 2254 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
Zawodnicy UKS Salmo Żory wywalczyli sporo medali w zawodach pływackich w Cieszynie i Gliwicach
0

Udane występy młodych pływaków UKS Salmo Żory na zawodach w Gliwicach i Cieszynie

Młodzi pływacy z UKS Salmo Żory osiągnęli dobre rezultaty w I rundzie Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików w Gliwicach oraz XIX Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar MTP Delfin w Cieszynie.

2016-04-10 2079 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
Zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych Koniczynka Żory zdobyli łącznie aż pięć medali w zawodach bowlingowych
0

Pięć medali żorskiego Klubu Olimpiad Specjalnych Koniczynka na zawodach bowlingowych

Pod koniec marca w Katowicach, w kręgielni "Garage", odbył się XXVI Śląski Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych, w którym wzięło udział ponad 100 zawodników z 22 klubów.

2016-04-08 1943 Autor: ps, źródło: KOS Koniczynka Żory
Szkoła Podstawowa nr 13 w Żorach we współpracy z klubem MTS Żory zapraszają dziewczyny z klas trzecich na nabór do klasy mistrzostwa sportowego
0

Trwa nabór do IV klasy mistrzostwa sportowego. MTS Żory zaprasza chętnych

Szkoła Podstawowa nr 13 w Żorach prowadzi nabór do IV klasy mistrzostwa sportowego o profilu piłki ręcznej. Składanie wniosków potrwa do 12 kwietnia.

2016-04-07 3166 Autor: ps, źródło: MTS Żory / SP13
Zawodnicy Żorskiej Akademii Koszykówki awansowali do Superfinału Młodzieżowej Euroligi EYBL
0

Awans zawodników Żorskiej Akademii Koszykówki do młodzieżowej ligi EYBL

Młodzi koszykarze Żorskiej Akademii Koszykówki odnieśli niedawno sukces. Awansowali do Superfinału Młodzieżowej Euroligi EYBL.

2016-04-06 1855 Autor: ps, źródło: Żorska Akademia Koszykówki
Szczypiornistki żorskiego MTS-u przegrały mecz ligowy z KPR-em Kobierzyce. Kolejne spotkanie w żorskiej hali już 9 kwietnia
0

Kolejna ligowa porażka MTS-u Żory. W najbliższą sobotę mecz we własnej hali

W minioną sobotę pierwszoligowy zespół MTS-u Żory doznał kolejnej porażki. Tym razem oprawcą żorzanek był zespół KPR Kobierzyce.

2016-04-05 1756 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
MKS Żory przegrał ostatni mecz ligowy aż 2:6. Pozostałe żorskie drużyny również nie zdobyły ligowych punktów
0

Żorskie kluby straciły w minionej kolejce aż 14 bramek

Za nami 21. kolejka piłkarskiej A klasy, w której kluby z naszego miasta straciły aż 14 bramek. Najwięcej, bo aż sześć, dała sobie strzelić drużyna MKS-u Żory.

2016-04-04 1626 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
Jastrzębski Węgiel zaprasza chłopców z klas podstawowych IV-VI na treningi siatkarskie w Żorach i Jastrzębiu-Zdroju
0

Jastrzębski Węgiel zaprasza na treningi chłopców z roczników 2003-2005

Jastrzębski Węgiel zaprasza wszystkich chętnych chłopców z roczników 2003-2005 na siatkarskie treningi, które odbywają się w Żorach i Jastrzębiu-Zdroju.

2016-04-02 2579 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Zawodnicy Klubu Sztuk Walki Shogun Żory wrócili z medalami z zawodów karate kyokushin, które odbyły się 20 marca we Wrocławiu
0

Medalowy sukces żorskich karateków

Zawodnikom Klubu Sztuk Walki Shogun Żory udało się zdobyć wszystkie kolory medali podczas zawodów, które odbyły się w niedzielę 20 marca w hali sportowej wrocławskiej AWF.

2016-04-01 2269 Autor: ps, źródło: KSW Shogun Żory