Kolejny udany weekend. Drużyny LKS-u Baranowice-Żory z kompletem punktów
0

Za nami kolejny weekend na piłkarskich boiskach. W meczu rybnickiej A-klasy zespół LKS-u Baranowice-Żory pokonał na wyjeździe Górnik Boguszowice 2:1. Natomiast w C-klasie druga drużyna pokonała w derbach żorski Polaris 4:2.

2022-10-31 2643 Autor: KB
Udany weekend piłkarzy. Obie drużyny LKS-u zwycięskie
0

Ostatni weekend był bardzo udany dla piłkarzy LKS-u Baranowice-Żory. Obie drużyny centralnego zespołu wygrały swoje spotkania. W A-klasie LKS pokonał Polonię Łaziska, natomiast C-klasowi zawodnicy pokonali Unię Książenice.

2022-10-27 2350 Autor: KB, źródło: UM Żory
Kolejne trzy punkty zostają w Żorach. MTS wygrywa ze Śląskiem Wrocław
0

Czwarte zwycięstwo w tym sezonie odniosły zawodniczki MTS-u Żory. Piłkarki ręczne pokonały we własnej hali WKS Śląsk Wrocław 32:20.

2022-10-24 2928 Autor: KB
III Śląski Dzień Młodych Sportowców Olimpiad Specjalnych za nami
0

W żorskiej hali odbył się III Śląski Dzień Młodych Sportowców Olimpiad Specjalnych. Wzięło w nim udział 56 sportowców z kilku klubów olimpiad specjalnych.

2022-10-21 2831 Autor: KB
Setki osób na starcie. Tak wyglądał XV Żorski Bieg Uliczny
0

Za nami XV Żorski Bieg Uliczny w Żorach. Wzięło w nim udział setki osób. Poniżej możecie przeczytać dokładne wyniki.

2022-10-20 7654 Autor: MOSiR Żory
Nieudany weekend na piłkarskich boiskach. Dwie porażki LKS-u Baranowice-Żory
1

To nie był udany weekend dla zawodników i sympatyków LKS-u Baranowice-Żory. Zarówno A-klasowa, jak i C-klasowa drużyna odniosły w ostatnich dniach porażki. W A-klasie lepszy od LKS-u okazał się Borowik Szczejkowice, a w C-klasie górą był KS Świerklany. Gorsze wyniki oznaczają także spadki w ligowych tabelach.

2022-10-17 2640 Autor: KB
Sukces młodych lekkoatletów w Warszawie
0

Żorscy uczniowie, Nikodem i Alan Sojczyńscy wraz ze swoim opiekunem Arturem Skupińskim wzięłi udział w Lekkoatletycznych Nadziejach Olimpijskich 2022. Był to finał ogólnopolskiich zawodów sportowych, do których wcześniej zawodnikom udało się awansować. Żorzanie odnieśli w Warszawie sukces.

2022-10-17 4434 Autor: KB
„El Clásico”- piłkarski hit na ekranach kin Helios
0

Najsłynniejsze piłkarskie derby świata powracają na ekrany kin Helios! Mecz Real Madryt – FC Barcelona zostanie zaprezentowany w znakomitych warunkach jakie gwarantuje sala kinowa już w najbliższą niedzielę, 16 października.

2022-10-11 2376 Autor: materiał partnera
Pewne zwycięstwo w Krapkowicach. MTS Żory pokonuje Otmęt (28:18)
0

Zawodniczki MTS-u Żory po dwóch wygranych w pierwszych kolejkach wyruszły do Krapkowic na kolejny mecz I ligi kobiet. Mecz od początku układał się po myśli przyjezdnych. Do przerwy żorzanki prowadziły 16:7, a ostatecznie pokonały rywalki 28:18.

2022-10-10 2932 Autor: KB
Aż 5 bramek w drugiej połowie. LKS Baranowice wygrywa
0

W meczu 9. kolejki rybnickiej A-klasy LKS Baranowice-Żory podejmował Sygnały Gotartowice. Mecz był bardzo emocjonujący, choć wynik po pierwszej połowie mógł na to nie wskazywać. Do przerwy był remis, 0-0. Natomiast w drugiej odsłonie padło aż pięć bramek. Ostatecznie to piłkarze z Żor wygrywają ten mecz 3:2.