Bartosz Cębrzyna

0

Worek medali żorskich karateków

Siedem medali, w tym dwa złote, wywalczyli karatecy klubu Shogun Żory na IV Mikołajkowym Turnieju Karate Kyokushin, który w sobotę 15 grudnia odbył się w jastrzębskiej hali Omega. W klasyfikacji medalowej żorski klub z siedmioma medalami wywalczył trzecie miejsce.

2012-12-17 00:00 Autor: Shogun Żory
0

Srebro dla żorskiego karateki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Srebrnym medalem okrasił swój występ w XII Ogólnopolskim Akademickim Turnieju Kyokushin Karate o Puchar Prezesa AZS Politechniki Krakowskiej zawodnik Klubu Karate Kyokushin Shogun Żory, Bartosz Cębrzyna.

2012-04-25 00:00 Autor: Bartosz Cębrzyna, Tomasz Górecki - Shogun Żory
od lewej: Kacper Danilkiewicz, Bartosz Cębrzyna, Dominik Chabrzyk
0

Dwa srebra żorskich karateków

Dwa srebrne medale wywalczyli żorscy karatecy na III Mikołajkowym Turnieju Karate Kyokushin, który odbył się w sobotę 10 grudnia w Jastrzębiu-Zdroju.

2011-12-13 00:00 Autor: Tomasz Górecki - Shogun Żory
Bartosz Cębrzyna, Jerzy Ludziejewski, Michał Cębrzyna (od lewej)
0

Sukces żorskich karateków

Dwa medale, złoty i brązowy przywieźli karatecy klubu „Shogun” Żory z Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin do lat 21w Sieradzu.

2011-10-04 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Shogun Żory