Kacper Marczak

Żorscy karatecy zdobyli 4 medale na ogólnopolskich zawodach. Wkrótce kolejna szansa na trofea
0

Medale dla karateków z Żor. Niebawem kolejne zawody

Sezon zawodów karate kyokushin trwa. Zawodnicy żorskiego Klubu Sztuk Walki „Shogun” zdobyli kolejne cztery medale na międzynarodowych zawodach.

2015-11-13 08:30 Autor: ps, źródło: Shogun Żory
0

Karate: medal za medalem

Po dziesięciu medalach zdobytych na Pucharze Śląska w Rudzie Śląskiej i zawodach w Wodzisławiu żorscy karatecy wywalczyli kolejne trofea.

2015-06-18 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Medalowy sukces żorskich karateków

Młodzi żorscy karatecy Klubu Sztuk Walki SHOGUN Żory w ostatni weekend nie odpoczywali. Walcząc w dwóch turniejach dzień po dniu wywalczyli w sumie dziesięć medali.

2015-05-23 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Brąz Mistrzostw Śląska dla żorskiego karateki

Sukcesem zakończył się wyjazd zawodników Klubu Sztuk Walki „Shogun Żory” na XXXV Mistrzostwa Śląska Karate Kyokushin, które odbyły się 14 marca 2015 r. w Siemianowicach Śląskich.

2015-04-03 16:00 Autor: mkor, źródło: mat.pras