Koszykówka

0

Otwarty Turniej Streetballa za nami

Drużyna "Dawaj Olek" wygrała OtwartyTurniej Streetballa rozegrany w Żorach w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Miłośnikom koszykówki nie przeszkodziła nawet karyśna aura.

2013-06-06 00:00 Autor: mkor, źródło: MOSiR Żory
Najlepsza drużyna na Śląsku
0

Koszykarskie mistrzostwo Śląska!

Ogromny sukces żorskiej koszykówki. Uczniowie z SP nr 15 w Żorach okazali się najlepsi w mistrzostwach Szkół Podstawowych ENERGA Basket Cup 2013. To największy tego typu turniej koszykówki w Polsce.

2013-04-11 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
''Złoci'' chłopcy ze SP nr 15
0

Uczniowie z 15-stki potwierdzają talent. Deklasacja

Byli faworytami i nie zawiedli. Młodzi koszykarze ze Szkoły Podstawowej nr 15 pewnie wygrali rozgrywki półfinałowe mistrzostw Śląska w koszykówce.

2013-03-29 00:00 Autor: mkor, źródło: Hawajskie Koszule
0

Emocje w Żorach. Porażka Hawajskich

Dogrywka musiała rozstrzygnąć losy spotkania 11. kolejki koszykarskiej II ligi między Hawajskimi Koszulami Żory a Albą Chorzów. Niestety dla żorzan lepsi w niej byli goście, którzy ostatecznie wygrali 102:96.

2013-01-06 00:00 Autor: gs, źródło: Hawajskie Koszule
0

Hawajskie Koszule ulegają wrocławianom

W spotkaniu 9. kolejki grupy B II ligi żorscy koszykarze przegrali na własnym parkiecie z WKK Wrocław 64:81. W historii oficjalnych spotkań Hawajscy jeszcze nigdy nie pokonali wrocławskiej drużyny.

2012-12-05 00:00 Autor: gs
0

Wyjazdowe zwycięstwo Hawajskich Koszul

Pewne wyjazdowe zwycięstwo odnieśli koszykarze Hawajskich Koszul, którzy pokonali pokonali 80:63 Wschowę Sława. O wygranej żorzan zdecydowała głównie 2. kwarta, wygrana przez nich 25:8.

2012-11-26 00:00 Autor: gs, źródło: Hawajskie Koszule
0

Dwa zwycięstwa w Pucharze Śląska młodych Hawajskich Koszul

W sobotę 17 listopada zawodnicy Hawajskich Koszul z rocznika 2001 udali się na turniej Pucharu Śląska do Wodzisławia Śląskiego, aby zmierzyć się z dwoma drużynami z Bytomia.

2012-11-19 00:00 Autor: gs, źródło: Hawajskie Koszule
0

Porażka żorskich koszykarzy. Hawajskie Koszule - Nysa Kłodzko 72:86

Pierwszą porażkę na własnym parkiecie odniósł zespół Hawajskich Koszul Banku Spółdzielczego Żory, przegrywając z Nysą Kłodzko. Po raz trzeci w historii żorzanie grali z zespołem z Kłodzka i po raz pierwszy przegrali we własnej hali.

2012-11-06 00:00 Autor: gs, źródło: Hawajskie Koszule
0

Hawajskie Koszule lepsze od GKS-u Tychy

Hawajskie Koszule Żory pokonały na własnym parkiecie GKS Tychy 70:61. Był to czwarty mecz tych drużyn w tym sezonie - poprzednie trzy (dwa kontrolne i jedno w Turnieju o Puchar Śląska) wygrali tyszanie - tym razem górą był zespół z Żor.

2012-10-22 00:00 Autor: gs, źródło: Hawajskie Koszule
0

Młodzi koszykarze Hawajskich Koszul rywalizowali w Ełku

Młodzi zawodnicy Hawajskich Koszul z rocznika 2001 w miniony weekend przebywali na międzynarodowym turnieju w Ełku, gdzie walczyli o puchar Nenufara.

2012-10-19 00:00 Autor: gs, źródło: Hawajskie Koszule