Koszykówka

0

Młodzi koszykarze Hawajskich Koszul idą jak burza

Młodzi koszykarze Hawajskich Koszul z rocznika 2000 zapewnili sobie pierwsze miejsce w tabeli Pucharu Śląska minikoszykówki. Dzięki temu, turniej finałowy rozgrywek odbędzie się 19 maja w Żorach.

2012-04-21 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
Hawajskiej Koszule o krok od utrzymania
0

Hawajskie Koszule wygrały dwa pierwsze spotkania z Mickiewiczem Katowice o utrzymanie w II lidze. Rywalizacja prowadzona jest do trzech zwycięstw, zatem żorscy koszykarze są już bardzo blisko pozostania w II lidze. Trzecie spotkanie odbędzie 21 kwietnia w Katowicach, ewentualny czwarty mecz dzień później.

2012-04-16 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
Hawajskie Koszule w weekend rozpoczynają walkę o utrzymanie w II lidze
0

Hawajskim Koszulom nie udało się zająć w rundzie zasadniczej miejsca gwarantującego grę w play-offach i pewne utrzymanie w koszykarskiej drugiej lidze. Rywalem żorzan w rundzie play-out jest Mickiewicz Katowice.

2012-04-11 00:00 Autor: Redakcja
0

Świetne występy młodych Hawajskich Koszul w Pucharze Śląska

Jak burza przez rozgrywki Puchary Śląska idą chłopcy z rocznika 2000 z klasy mistrzostwa sportowego w Szkole Podstawowej nr 15.

2012-03-28 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
SP nr 15 mistrzem Żor w koszykówce chłopców
0

Chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 15 zostali mistrzami Żor. Nie dali oni szans przeciwnikom z innych żorskich podstawówek pewnie wygrywając wszystkie mecze.

2012-03-13 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Hawajskie Koszule: emocje bez happy endu
0

Doskonałe widowisko przygotowali dla kibiców zawodnicy Hawajskich Koszul i AZS AWF Katowice. Duża dawka emocji, popis gry katowickich duetów Nowak - Jurczyński (w I połowie) i Nowak - Ecka (po przerwie) oraz żorskiego kwartetu: Ochodek - Frankowski - Marczyk - Kupczak a także ogłuszający doping żorskiej publiczności to obraz dzisiejszego spotkania, które ostatecznie wygrali goście różnicą 3 punktów.

2012-02-28 00:00 Autor: Hawajskie Koszule
archiwum
0

Hawajskie Koszule: bez niespodzianki w starciu z liderem

Zgodnie z przypuszczeniami zakończyło się spotkanie Hawajskich Koszul z liderem rozgrywek - Śląskiem Wrocław. Murowany kandydat do awansu nie pozostawił złudzeń żorskim zawodnikom już w I kwarcie, którą Hawajscy przegrali 13:30.  W dalszej części meczu wrocławianinie kontrolowali już przebieg wydarzeń na boisku pewnie wygrywając 96:73.

2012-02-13 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
Laureaci Otwartego Turnieju Piłki Nożnej EURO 2012
0

Akcja Zima 2012 - drugi tydzień ferii z MOSiR-em

W drugim tygodniu ferii na w hali sportowej przy ul. Folwareckiej odbyły się kolejne turnieje w ramach Akcji Zima 2012. Standardowo dla zwycięzców przygotowano nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

2012-02-10 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Hawajskie Koszule rozbite przez Stal Ostrów Wielkopolski
0

Stal Ostów Wielkopolski pewnie pokonała Hawajskie Koszule Żory w spotkaniu 17 kolejki grupy B II ligi. Podopieczni trenera Szymika prowadzili w tym spotkaniu tylko raz: 2:0 po rzucie Mirosława Frankowskiego. To był miły złego początek.

2012-01-31 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
archiwum
0

Hawajskie Koszule wygrywają w Gliwicach

Po ubiegłotygodniowej porażce na „własnych śmieciach” z Mickiewiczem Katowice zawodnicy trenera Łukasza Szymika nie kryli rozgoryczenia, ale też zapasy sportowej złości były w nich duże. Tym bardziej, że już kolejny mecz miał być „bitwą”.

2012-01-23 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule