Puchar Polski

MTS Żory minimalnie gorszy w finale pucharu. Szczypiornistki Ruchu grają dalej
0

Piłkarki ręczne MTS-u Żory przegrały minimalnie finał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, i to zawodniczki Ruchu Chorzów zagrają w kolejnej rundzie.

2023-10-19 09:00 Autor: kb
Mecze okręgowego Pucharu Polski już jutro. Z kim zagra żorski MKS?
0

W sobotę 6 sierpnia rozegraną zostane spotkania okręgowego Pucharu Polski. W rozgrywkach bierze udział również i żorski klub - MKS Żory.

2016-08-05 11:00 Autor: ps, źródło: mat. pras.
Zawodnicy Octagonu Żory zdobyli łącznie trzy medale Pucharu Polski i jeden medal Paris Open 2016
0

Zawodnicy Octagon Żory z medalami Paris Open i Pucharu Polski w jiu-jitsu

Zawodniczka Octagonu Żory, wodzisławianka Sandra Pniak, zdobyła w krótkim czasie dwa ważne trofea - srebro Paris Open 2016 oraz złoto Pucharu Polski BJJ w Koninie. Medale Pucharu Polski trafiły również do innych zawodników żorskiego klubu.

2016-05-13 11:18 Autor: ps, źródło: Octagon Team Żory
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 w Żorach zagrali w Warszawie z najlepszymi szkołami w Polsce
0

Żorscy uczniowie zagrali w Warszawie z najlepszymi szkołami w Polsce

Od 29 kwietnia do 2 maja uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 w Żorach walczyli w Wielkim Finale Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej i firmę Tymbark.

2016-05-06 09:56 Autor: ps, źródło: SP-13 Żory
Szczypiornistki MTS-u Żory zwyciężyły w Pucharze Polski i przegrały w lidze
0

MTS Żory: z meczu pucharowego z tarczą, ze spotkania ligowego na tarczy

Piłkarki ręczne żorskiego MTS-u zwyciężyły w finale Pucharu Polski szczebla wojewódzkiego. Niestety nie udało się żorzankom wygrać meczu ligowego z klubem SPR Olkusz.

2015-11-09 12:00 Autor: ps, źródło: MTS Żory
Gepardy rozpoczynają finałowy turniej Pucharu Polski
0

Żorskie gepardy wezmą udział w finałowym turnieju Pucharu Polski Seniorów, który rozpoczyna się już dzisiaj.

2015-09-19 09:10 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Pierwszy oficjalny mecz seniorów MKS-u Żory

Nowa drużyna i nowe nadzieje. Dziś seniorski zespół MKS-u Żory oficjalnie inauguruje sezon 2015/2016.

2015-08-02 12:30 Autor: mkor
2

62-letnia żorzanka nie zna umiaru. W stolicy wywalczyła kolejny rekord Polski!

W miniony weekend znowu przekonaliśmy się o niezwykłej sile Zofii Pychowskiej, emerytowanej nauczycielki z Żor. 62-latka wywalczyła Puchar Polski, ustanawiając przy tym nowy rekord kraju w wyciskaniu sztangi leżąc!

2014-06-12 09:30 Autor: wk
0

Znamy grupy Pucharu Polski w baseballu

Podczas obrad Zarządu PZBall rozlosowano grupy turnieju finałowego Pucharu Polski seniorów w baseballu. Gepardy trafiły na rywali z Rybnika i z Katowic.

2014-06-03 00:00 Autor: mkor, źródło: PZBiS