SP 15

Uczniowie SP 15 Mistrzami Śląska!
0

Uczniowie SP 15 reprezentujący klub Jastrzębski Węgiel zwyciężyli w Finałowym Turnieju Minisiatkówki Kinder + Sport województwa śląskiego. Młodzi siatkarze pod koniec czerwca zawalczą o tytuł Mistrzów Polski.

2017-06-04 22:03 Autor: gs, źródło: materiały prasowe
Sari kończy sezon
0

Zakończyły się już wszystkie rozgrywki, w których brały udział drużyny MUKS Sari Żory. Bardzo dobrze spisały się nasze drużyny z SP 3 i SP 15.

2017-06-02 22:47 Autor: gs, źródło: MUKS Sari Żory
SP 15 Mistrzem Polski!
0

W dniach 25-28.05.2017 w Głuchołazach odbył się  Ogólnopolski Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej „Czwórki” Chłopców. W turnieju brali udział mistrzowie województw,  a województwo Śląskie reprezentowane było przez Szkołę Podstawową nr 15 Mistrzostwa Sportowego w Żorach.

2017-06-01 21:07 Autor: mat. prasowe
0

Sukces młodych koszykarzy Hawajskich Koszul

Ogólnopolski finał „ Orlik Basket manii” udanie będą wspominać zawodnicy Hawajskich Koszul. W Bydgoszczy uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Żorach zajęli III miejsce.

2013-10-07 00:00 Autor: mkor, źródło: HK
0

Dziewczęta z SP nr 16 najlepsze w Żorach

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 16 okazały się najlepsze w Mistrzostwach Żor Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

2012-03-12 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Mistrzostwa wygrały dziewczęta z SP15
0

15 wygrała mistrzostwa

W hali MOSiR-u odbyły się kolejne sportowe rozgrywki. Mistrzostwa Żor Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt wygrała Szkoła Podstawowa numer 15.

2011-02-25 00:00 Autor: Redakcja