Spała

Paweł Dzida, zawodnik UKS Czwórka Żory, został Mistrzem Polski Juniorów w skoku w dal
0

Złoto Pawła Dzidy w skoku w dal. Pękła magiczna bariera

Paweł Dzida, zawodnik UKS Czwórka Żory, zdobył w Spale złoty medal w skoku w dal.

2016-02-17 18:30 Autor: ps, źródło: mat. prasowe
Marek Kos
0

Podwójne srebro Pawła Dzidy

Paweł Dzida zdobył dwa srebrne medale na Halowych Mistrzostwach Śląska młodzików, które odbyły się w Bieszczadach. Natomiast inny zawodnik UKS Czwórka Żory – Marek Kos, podczas zawodów w Spale ustanowił nowy rekord życiowy.

2013-02-20 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Ewa kończy zwycięski bieg finałowy
0

Spała: Ewa Swoboda ze złotym medalem Mistrzostw Polski Juniorów!

Ewa Swoboda została Halowym Mistrzem Polski Juniorów w biegu na 200 metrów. Zawodniczka UKS-u Czwórki Żory poprawiła rekord życiowy i nie miała sobie równych w biegu finałowym.

2013-02-02 00:00 Autor: mkor, źródło: UKS Czwórka
0

Żorscy lekkoatleci zakończyli sezon halowy

11 medali, Mistrzostwo Polski i rekord Polski to efekt intensywnych przygotowań i dorobek lekkoatletów Klubu UKS Czwórka Żory z sezonu halowego 2012.

2012-03-02 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Czwórka Żory
archiwum
0

Krzysztof Szymoszek Mistrzem Polski!

Krzysztof Szymoszek, zawodnik UKS Czwórka Żory, został po raz piąty Mistrzem Polski w skoku w dal - pierwszy raz w kategorii juniorów.

2012-02-01 00:00 Autor: Redakcja
Lekkoatleci UKS Czwórka Żory w Spale
0

Medalowe żniwo Czwórki Żory na Halowych Mistrzostwach Śląska

Świetny występ na Halowych Mistrzostwach Śląska w Lekkiej Atletyce zanotowali zawodnicy Czwórki Żory. Z rozegranych w miniony weekend zawodów złote medale przywieźli Krzysztof Szymoszek i Grzegorz Biernat. Ewa Swoboda tym razem startowała na 600 metrów i zajęła drugie miejsce.

2012-01-19 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe