Artus Atlas Tours nabiera rozpędu

Artus Żory złapał formę. Nasza drużyna zanotowała drugie zwycięstwo z rzędu, tym razem odsyłając z kwitkiem Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice.

Mecz w żorskiej hali zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:1. Nasi zawodnicy świetnie zagrali na zagrywce. Rywalom szkody narobił też skuteczny blok.

Oba zespoły, choć bardzo blisko siebie w tabeli, tego dnia dzieliła przepaść. Siatkarze Artus Atlas Tours Żory już w pierwszym secie nie pozostawili wątpliwości, kto będzie dominował. Zwycięstwo do 15 pozwoliło naszej ekipie złapać pewność siebie i lekkość w grze, czego efektem były następne wygrane sety do 17 i do 22.

Dlaczego żorzanie oddali zatem jednego seta? - Zanotowaliśmy przestój i rozprężyliśmy się - stwierdza jeden z zawodników dla strony ALPS Leon Internet.

Artus Atlas Tours Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice  3:1 (25:15, 25:17, 18:25, 25:22)