Hawajskie Koszule: porażka w sparingu

Hawajskie Koszule przegrały u siebie w sparingowym spotkaniu z Pogonią Prudnik 75:81.

Spotkanie lepiej rozpoczęło się lepiej dla Hawajskich Koszul, które po pierwszej kwarcie prowadziły 31:24. Później gra się wyrównała, a o końcowym wyniku spotkania zdecydowała ostatnia kwarta, którą goście wygrali 9 punktami. Zwycięzcę trudno wskazać było jednak do końca meczu. Na minutę przed końcem Pogoń Prudnik prowadziła tylko 75:73 - ostatecznie zwyciężając jednak 6 punktami.

Hawajskie Koszule Bank Spółdzielczy Żory - Pogoń Prudnik 75:81 (31:24, 12:18,16:16,14:23)

Hawajskie Koszule: Adam Białdyga 16, Adam Anduła 16, Łukasz Ochodek 12, Przemysław Jasiński 9, Karol Kupczak 7, Adam Pierchała 7, Marcin Marczyk 3, Krzysztof Zieliński 2, Paweł Czech 2, Mateusz Szczotka 1.

Pogoń Prudnik: Maciej Lepczyński 15, Jarosław Pawłowski 10, Tomasz Łakis 10, Marcin Łakis 10, Szymon Kucia 9, Piotr Żelasko 8, Bartosz Trytek 6, Jarosław Oleksy 4, Łukasz Kłuś 4, Tomasz Kubiak 3, Krzysztof Chmielarz 1, Krzysztof Bolibrzuch 1, Szymon Zieliński 0, Artur Kos 0.