Medalowe żniwa Octagon Team Żory na zawodach w Sochaczewie

Dużym sukcesem zawodników Octagon Team Żory zakończyła się jubileuszowa edycja Amatorskiej Ligii MMA - "ALMMA 100 Sochaczew". Wszyscy reprezentanci naszego miasta pokazali bardzo wysoką formę i zdobyli na tej imprezie medale.

W ostatnich tygodniach dyspozycja zawodników Octagon Team Żory we wszystkich dyscyplinach zachwyca. Tak było i tym razem. Najlepiej spisał się Szymon Rakowicz, który wywalczył złoty medal w kategorii juniorów do 66 kg. Drugie miejsce w kategorii seniorów do 70 kg zajął Michał Domin.

>ZOBACZ fotogalerię z występu Octagon Team Żory na Amatorskiej Lidze MMA w Sochaczewie<

Na trzecim stopniu podium stanęli seniorzy - Mateusz Szklarz w kategorii do 84 kg oraz Kamil Nadolski w kategorii do 77 kg.

Zawody w Sochaczewie były pierwszym tegorocznym startem w mieszanych sztukach walki. Otwiera on przygotowania do Mistrzostw Polski oraz do występu na galach zawodowych, na które zawodnicy żorskiego Octagonu dostali już pierwsze zaproszenia.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0