MTS traci punkty z Beskidem Nowy Sącz

2018-01-22, Autor: PS

Piłkarki ręczne MTS-u Żory straciły we wczorajszym meczu z Beskidem Nowy Sącz kolejne punkty. Podopieczne Bartłomieja Dudy uległy we własnej hali rywalkom z Nowego Sącza 31:35.

Zawodniczki z Nowego Sącza od samego początku budowały swoją przewagę. W drugiej minucie prowadziły już 0:2. Mimo dzielnej walki zawodniczki MTS-u ani razu nie wyszły na prowadzenie. Tylko dwa razy udało im się doprowadzić do remisu (3:3 i 4:4). Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 13:17 dla przyjezdnych.

Druga odsłona meczu nie przyniosła zmiany obrazu gry. Nadal przeważały piłkarki Lucyny Zygmunt. W 45 minucie spotkania przewaga Beskidu urosła nawet do siedmiu punktów (21:28). Ostatecznie MTS zdołał nieco zniwelować straty i przegrał wynikiem 31:35.

Kolejny mecz piłkarki z Żor rozegrają 3. lutego w Warszawie, gdzie zmierzą się z zespołem WKPR Wesoła.

MTS Żory - MKS-Olimpia Beskid Nowy Sącz 31:35 (13:17, 18:18)

MTS: Weselak, Mikosz, Matusik, Postupalska, Chrobok, Mazguła, Sobczyk, Stokłosa, Wołczyk, Ambroziak, Busk, Jakóbczyk, Justka, Kowal, Matczak, Wojciechowska. Trener Bartłomiej Duda

MKS: Płachta, Leśniak, Dzidek, Bogdańska, Krok, Janik, Łyczak, Basta, Bydłoń, Romanek, Sroka, Złocka, Kulig, Wielocha. Trener Lucyna Zygmunt