MUKS Sari Żory. Siatkarki przegrywają na inauguracji

2021-10-04, Autor: źródło: MUKS Sari Żory

Siatkarki MUKS Sari Żory przegrały w debiucie w 2. Lidze Kobiet Siatkówki z Chełmcem Wałbrzych.

W pierwszej rundzie rozgrywek siatkarkom żorskiego klubu przypadło grać z jednym z faworytów grupy - Chełmcem Wałbrzych.

Dwa pierwsze sety spotkania pokazały dobrą grę przeciwniczek MUKS-u. Trzeci set rozpoczął się dla żorskich siatkarek dobrze, kilkoma punktami przeważały nad rywalkami. Pojawiła się nadzieja, że mecz dopiero się zaczyna i będzie pięciosetówka. Jednak dziewczyny z Wałbrzycha wytrzymały końcówkę spotkania i ostatecznie żorzanki przegrały 3:0 całe spotkanie.

- Widać było jeszcze brak wspólnego ogrania i większego zdecydowania w grze. Wiemy nad czym pracować a trener zdecydowanie umie wyciągnąć wnioski, co było widać w poprzednim sezonie – czytamy w komentarzu na stronie klubu.

Następne spotkanie nasze siatkarki rozegrają z MKS-em Volley Świdnica w najbliższą sobotę w Żorach.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 1