Hawajskiej Koszule z rocznika 2000 najlepsze w Sieradzu
0

Zespół Hawajskich Koszul z rocznika 2000 zwyciężyła w BOROWINA CUP, koszykarskim turnieju rozgrywanym w Sieradzu.

2012-06-18 1699 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Zawodnik Gepardów Żory w MLB?!

Karol Lapczyk, absolwent Gimnazjum Nr 8 w Żorach(w której od paru lat działają klasy sportowe o profilu baseball-softball) i zawodnik klubu BUKS Gepardy Żory stoi przed życiową szansą podpisania zawodowego kontraktu w Stanach Zjednoczonych.

2012-06-18 3651 Autor: Redakcja, źródło: Gepardy Żory
Rafał Owczarek przed meczem z Czechami: Polacy będą musieli atakować
0

O szansach Polski w jutrzejszym meczu z Czechami rozmawialiśmy z piłkarzem KS Żory - Rafałem Owczarkiem. Jego zdaniem Polska ma spore szanse na wygraną 2:0.

2012-06-15 2406 Autor: Redakcja
Panie będą rywalizować na strzelnicy
0

Zarząd Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Żorach serdecznie zaprasza wszystkie Panie z miasta Żory i okolic na zawody strzeleckie o tytuł "Diablicy Roku 2012", a także o tytuły "Miss Czeluści" i  "Miss Kaganka".

2012-06-15 1478 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Liga ROW: Meksyk ograł lidera, zwycięstwo FC Żory

Do sporej niespodzianki doszło w meczu lidera FC Morgan z Meksykiem.

2012-06-14 1856 Autor: Tomasz Kowalczuk – Liga ROW
0

Weteranka z Żor mistrzynią Polski w wyciskaniu sztangi

2 czerwca odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Wyciskaniu Sztangi w pozycji leżącej. I miejsce w kategorii weteranek zajęła Zofia Pychowska reprezentująca nasze miasto.

2012-06-13 2529 Autor: Redakcja
0

Hawajskie Koszule z rocznika 2000 najlepsze na Śląsku

Drużyna Hawajskich Koszul z rocznika 2000 zwyciężyła w rozgrywanym w miniony weekend IX Międzynarodowym Turniej o Puchar Bałtyku.

2012-06-12 1661 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
0

Bardzo dobry występ Czwórki Żory na Mistrzostwach Śląska młodzików i dzieci

Cztery złote medale a tym samym cztery tytuły Mistrzów Śląska zdobyli najmłodsi lekkoatleci UKS Czwórka Żory na Mistrzostwach Śląska młodzików i dzieci w lekkiej atletyce, które 9 czerwca odbyły się w Chorzowie.

2012-06-11 2817 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Business League: ZSRG Żory kończy na podium

Krystian Cyrulik, Michał Dzierbicki, Jarosław Gorzyński, Dariusz Kolus, Adam Korduła, Mariusz Łysień, Arkadiusz Narwojsz, Sebastian Nowak, Tomasz Stoszko, Robert Żyradzki, Dariusz Ciopała to zawodnicy ZZRG KWK Jankowice – drużyny cieszącej się zdobyciem tytułu mistrzowskiego II edycji Business League.

2012-06-10 3586 Autor: Marcin Maguda - Business League
0

Liga ROW: pierwsze zwycięstwo Victorii

Do dziewiątej kolejki musieli czekać zawodnicy i kibice Victorii Głożyny na pierwsze zwycięstwo swojej drużyny. Wielką sensację piłkarze z Głożyn sprawili na boisku lidera. Victoria pokonała MaxBud aż 6:2!

2012-06-07 1762 Autor: Tomasz Kowalczuk – Liga ROW