Artus Atlas Tours Żory 2011/2012
0

ALPS: Artus Atlas Tours ulega liderowi

Artus Atlas Tours Żory doznał drugiej w tym roku porażki. Tym razem nasi siatkarze musieli uznać wyższość Jedynki Jankowice II.

2013-01-19 2626 Autor: mk, źródło: ALPS Leon Internet
Zawodnicy UKS-u Czwórki Żory
0

Udany występ UKS-u Czwórki w Spale

Osiem medali, w tym 4 złote zdobyli lekkoatleci UKS Czwórka Żory na Halowych Mistrzostwach Śląska seniorów, juniorów i młodzików, które odbyły się 13 stycznia w Spale.

2013-01-18 2367 Autor: mk, źródło: żory.pl
Patryk Gogół
0

MKS Żory: Patryk Gogół wicekrólem strzelców

Drużyna MKS-u Żory `03 zajęła 13 miejsce w turnieju Zagłębie Cup 2013 organizowanym w Sosnowcu. Wicekrólem strzelców został zawodnik żorskiego zespołu - Patryk Gogół.

2013-01-17 2640 Autor: mk, źródło: MKS Żory
4

Gepardy Żory wśród najlepszych europejskich klubów

Gepardy Żory, pierwszy raz w historii, zostały sklasyfikowane w gronie 50 najlepszych baseballowych klubów w Europie. Aktualni mistrzowie Polski zajęli 46. miejsce w opublikowanym przez wyspecjalizowany portal mister-baseball.com rankingu.

2013-01-10 3709 Autor: gs
0

Emocje w Żorach. Porażka Hawajskich

Dogrywka musiała rozstrzygnąć losy spotkania 11. kolejki koszykarskiej II ligi między Hawajskimi Koszulami Żory a Albą Chorzów. Niestety dla żorzan lepsi w niej byli goście, którzy ostatecznie wygrali 102:96.

2013-01-06 1913 Autor: gs, źródło: Hawajskie Koszule
0

XIV Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym za nami

330 zawodników z całego województwa śląskiego wzięło udział w XIV Wigilijnym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym. Zorganizowana w dniach 28-29 grudnia impreza, jak co roku zgromadziła w żorskiej hali wielu miłośników ping-ponga.

2013-01-03 2989 Autor: gs, źródło: MOSiR Żory
0

Podsumowanie roku żorskich lekkoatletów

Rok 2012 był jednym z najlepszych sezonów w 9-letniej działalności sportowej Czwórki Żory. Lekkoatleci zdobyli 26 medali na imprezach rangi mistrzowskiej - 13 złotych, 5 srebrnych i 8 brązowych. Trenerką i opiekunem zawodników jest Iwona Krupa.

2013-01-02 2658 Autor: Czwórka Żory