Milbrant na I stopniu podium 200m stylem klasycznym
0

Pływanie: dwóch mistrzów Śląska z Żor!

Żory pływaniem stoją. Szymon Jaworski i Kacper Milbrant wywalczyli złote medale podczas mistrzostw Śląska, które miały miejsce w Gliwicach. Mistrzowska okazała się także sztafeta chłopców.

2013-11-22 2268 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Liga ROW: koniec rozgrywek

Skończyły się rozgrywki w ramach Ligi ROW. Sprawdziliśmy jak ostatecznie wypadły w nich dwie żorskie ekipy.

2013-11-21 1673 Autor: mkor, źródło: Liga ROW
0

Wieczór ze szczypiornistkami

W najblizszą sobotę o godz. 20:00 zawodniczki MTS-u Żory rozegrają kolejne spotkanie II ligi. To będzie mecz na szczycie tych rozgrywek.

2013-11-20 1532 Autor: mkor, źródło:mat. prasowe
Zawodnicy BAHA-Provita, najlepszej ekipy I rundy rozgrywek
0

Piłka nożna: amatorzy grają w szczytnym celu

155 piłkarzy amatorów, 11 drużyn i 55 meczów - to najnowsze liczby Żorskiej Amatorskiej Ligi Orlika. Skończyła się pierwsza runda rozgrywek.

2013-11-19 2639 Autor: mkor, źródło: MOSiR Żory
0

Tenis stołowy: zostań mistrzem dzielnicy miasta!

Przed nami Mistrzostwa Dzielnic Miasta Żory w Tenisie Stołowym. Impreza zaplanowana jest na 24 listopada (niedziela). Trwają zapisy.

2013-11-18 1736 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
2

Hokej stołowy: Żory zorganizują mistrzostwa Polski

Nadchodzą Mistrzostwa Polski w Hokeju Stołowym. Impreza zostanie rozegrania 14-15 grudnia w hali żorskiego MOSiR-u. Znamy szczegółowy harmonogram.

2013-11-17 4099 Autor: mkor, źródło: Ogień Żory
0

MUKS Sari: gimnazjalistki kończą pierwszy etap

Drużyna MUKS Sari Żory II (pierwsza klasa szkoły mistrzostwa sportowego z G 2) zakończyła pierwszy etap rozgrywek o Mistrzostwo Śląska Młodziczek. Zajęła w nim ostatnie miejsce.

2013-11-16 1873 Autor: mkor, źródło: Sari Żory
0

MUKS Sari Żory: debiut najmłodszych

Zawodniczki klas mistrzostwa sportowego z SP 3 z Żor trenowały przez zaledwie miesiąc i chciały spróbować swoich sił w ogólnopolskim turnieju siatkarskim. Jak się spisały?

2013-11-14 2413 Autor: mkor, źródło: MUKS Sari Żory
0

Memoriał Czesława Fojcika: zebrali 5 tys. złotych

W minioną niedzielę na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach został rozegrany Memoriał Czesława Fojcika. Celem siatkarskiego turnieju było uhonorowanie tego wybitnego zawodnika i trenera, a także zebranie pieniędzy na rehabilitację Michała Szturca.

2013-11-13 2422 Autor: Tadeusz Bonk, mkor
0

KS Żory mistrzem jesieni! Hokejowy wynik w deszczu

W meczu 15. kolejki A-klasy, KS Żory efektownie pokonał u siebie Dąb Dębieńsko 6-3 (3-1). Tym samym żorski zespół udanie zreważował się za odpadnięcie z rozgrywek pucharowych.

2013-11-12 2660 Autor: mkor, źródło: KS Żory, własne