II Otwarte Mistrzostwa Śląska w Siatkówce Plażowej
0

Już w najbliższą niedzielę w naszym mieście rozegrane zostaną II Otwarte Mistrzostwa Śląska w Siatkówce Plażowej Mikstów. Trwają zapisy!

2017-06-14 1558 Autor: gs, źródło: materiały prasowe
Swoboda tuż za podium
0

Ewa Swoboda zajęła czwarte miejsce podczas lekkoatletycznych zawodów w Hengelo. Żorzanka startowała w gronie wymagających rywalek.

2017-06-12 2100 Autor: gs
Piłkarki SP 13 najlepsze na Śląsku!
0

7 czerwca zawodniczki MTS-u Żory zwyciężyły w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych! Ekipa z naszego miasta pokonała drużyny z Gliwic oraz Chorzowa.

2017-06-11 2805 Autor: gs, źródło: MTS Żory
Tour de Pologne przemknie przez Żory!
0

Kolarski Tour de Pologne na chwilę zagości w Żorach. Podczas czwartego etapu uczestnicy wyścigu przejadą przez nasze miasto.

2017-06-08 7342 Autor: gs, źródło: UM Żory
Żory: „Uśmiech dziecka – Dzień dziecka na sportowo z MOSiR-em”
0

4 czerwca na terenie Parku Cegielnia, w ramach obchodów Dnia Dziecka oraz Żorskiej Wiosny Młodości, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach przygotował dla dzieci bogatą ofertę sportowo-rekreacyjną.

2017-06-07 2293 Autor: wk; źródło: mat. prasowe
Żory kolejnym przystankiem na trasie 3x3 Piknik Streetball
0

Po udanej inauguracji tegorocznej edycji imprezy w Wadowicach przyszła kolej na Żory! W dniach 10-11 czerwca rynek w Żorach będzie świadkiem kolejnego ważnego wydarzenia. W samym sercu miasta odbędzie się bowiem 3x3 Piknik Streetball.

2017-06-06 1976 Autor: wk; źródło: mat. prasowe
Piłkarski weekend: B klasa na szóstkę
0

Dobry występ w minionej kolejce zanotowały drużyny z klasy B. Jedność Rogoźna, Polaris Żory oraz Iskra Rowień cieszyły się z wygranych. Zespoły z A klasy nie miały tyle szczęścia.

2017-06-05 2290 Autor: gs
Uczniowie SP 15 Mistrzami Śląska!
0

Uczniowie SP 15 reprezentujący klub Jastrzębski Węgiel zwyciężyli w Finałowym Turnieju Minisiatkówki Kinder + Sport województwa śląskiego. Młodzi siatkarze pod koniec czerwca zawalczą o tytuł Mistrzów Polski.

2017-06-04 2226 Autor: gs, źródło: materiały prasowe
Żorska Amatorska Liga Orlika kończy sezon
0

W sobotę 27 maja w miasteczku westernowym Twinpigs odbyło się oficjalne zakończenie sezonu rozgrywek Żorskiej Amatorskiej Ligi Orlika. Po raz czwarty mistrzostwo zdobyła „BA-HA Provita Żory”.

2017-06-03 1704 Autor: gs, źródło: MOSiR Żory