Żorscy zawodnicy piłki stołowej przywieźli medal z Kwidzyna!
0

W zeszłym tygodniu zawodnicy Foosball Club Żory wzięli udział w Mistrzostwach Polski Leonhart w Kwidzynie. Żorscy zawodnicy piłki stołowej pokazali się z najlepszej strony i do domu przywieźli brązowy medal!

2019-06-26 2255 Autor: MM, źródło: Foosball Club Żory
Dawid Godziek na podium Mistrzostw Świata!
0

Dawid Godziek z Suszca po raz kolejny udowodnił, że jest jednym z najbardziej wszechstronnych zawodników w świecie rowerowych sportów ekstremalnych. Podczas swojego pierwszego startu w Mistrzostwach Świata FMB World Tour Crankworx w Innsbrucku stanął na trzecim stopniu podium, tuż obok prawdziwych weteranów dyscypliny MTB Slopestyle!

2019-06-25 3410 Autor: maj
Pływak z Żor z kolejnym złotym medalem na mistrzostwach!
0

Kolejny sukces młodego pływaka z Żor. Po ogromnych sukcesach na Mistrzostwach Śląska, Kacper Milbrant po raz kolejny stanął na najwyższym podium!

2019-06-25 4654 Autor: maj
Weź plecak i ruszaj w góry!
0

14 lipca miłośnicy górskich wędrówek wyruszą na podbój Beskidu Małego. Zapisy trwają!

2019-06-24 1482 Autor: MM, źródło: materiały prasowe
Weź udział w Otwartych Mistrzostwach Śląska w Siatkówce Plażowej
0

Już po raz czwarty Żory będą gościły zawodników biorących udział w Otwartych Mistrzostwach Śląska w Siatkówce Plażowej. Tym razem na boisku w dzielnicy Rój rywalizowały będą miksty. Chcecie spróbować swoich sił? Zapisy trwają do 21 czerwca!

2019-06-18 1386 Autor: MM, źródło: UM Żory
Żorzanka ukończyła najtrudniejszy polski triathlon!
1

Sabina Bartecka, reprezentantka klubu HRmax Żory ukończyła jako pierwsza Polka najtrudniejszy z rozgrywanych na terenie Polski triathlonów - Diablak Extreme Triathlon. Zawody o trasie z jednymi z największych przewyższeń w Europie, kończącej się diabelskim podejściem na szczyt Babiej Góry.

2019-06-18 3833 Autor: MM, źródło: materiały prasowe
Żorzanin zdobył 5 medali i został Mistrzem Śląska!
4

Żorzanin Kacper Milbrant przywiózł z Mistrzostw Śląska aż 5 medali. Dzięki wygranej na dystansie 200 metrów stylem dowolnym został nowym Mistrzem Śląska w kategorii 16-18 lat!

2019-06-17 2540 Autor: maj, źródło: materiały prasowe
Ewa Swoboda pobiła rekord Polski i zakwalifikowała się do Mistrzostw Świata!
0

Żorzanka wygrała bieg na 100 metrów podczas Memoriału Janusza Kusocińskiego w Chorzowie i zakwalifikowała się tym samym na Mistrzostwa Świata w Dosze!

2019-06-17 3890 Autor: maj
Aktywne półkolonie w Żorach
0

"Ubierz sportowe buty i ruszaj po wielką przygodę" to hasło przewodnie półkolonii organizowanych przez MOSiR Żory. Dzieci pozostające podczas wakacji w mieście będą miały szansę aktywnie spędzić czas.

2019-06-13 2445 Autor: Materiały prasowe
Międzynarodowy turniej piłki ręcznej w Żorach
0

Wielkie sportowe emocje w Żorach! Już w najbliższy weekend w naszym mieście rozegrany zostanie międzynarodowy turniej reprezentacji młodzieżowych kobiet w piłce ręcznej.

2019-06-10 2154 Autor: maj, źródło: UM Żory