Bieg na 60 m

Brąz dla Ewy Swobody na halowych ME w Belgradzie
1

Czasem 7,10 sek Ewa Swoboda zakończyła finałowy bieg na 60 metrów. Żorzanka zdobyła w Belgradzie brązowy medal lekkoatletycznych halowych Mistrzostw Europy!

2017-03-05 18:55 Autor: wk
Podinsp. Stanisław Żółtaniecki zdobył na krakowskiej olimpiadzie wicemistrzostwo Polski w biegu na 60 m
0

Żorski policjant z tytułem Wicemistrza Polski

Policjant z Żor zdobył na krakowskiej olimpiadzie wicemistrzostwo Polski seniorów w biegu na krótkim dystansie. Poprzez start w olimpiadzie spełnił swoje marzenia.

2015-10-20 12:00 Autor: ps, źródło: KMP Żory
0

Martyna Ziebura biegnie śladami Swobody? Jest halową mistrzynią Śląska!

Podczas Halowych Mistrzostwach Śląska Młodzików w Lekkiej Atletyce swój talent zaprezentowała kolejna podopieczna Iwony Krupy. Tym razem po złoto w biegu na 60m sięgnęła Martyna Ziebura.

2015-02-23 21:35 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Paweł Dzida wygrywa na dwóch frontach

Zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka” Żory - Paweł Dzida, zdobył 2 złote medale na Halowych Mistrzostwach Śląska Młodzików. Dzida zdominował bieg na 60 m i skok w dal. Zawody miały miejsce w Brzeszczach.

2014-02-15 00:00 Autor: mkor, źródło: UKS Czwórka