Halowe zawody lekkoatletyczne

0

Żorscy lekkoatleci zakończyli sezon halowy

11 medali, Mistrzostwo Polski i rekord Polski to efekt intensywnych przygotowań i dorobek lekkoatletów Klubu UKS Czwórka Żory z sezonu halowego 2012.

2012-03-02 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Czwórka Żory
archiwum
0

Krzysztof Szymoszek Mistrzem Polski!

Krzysztof Szymoszek, zawodnik UKS Czwórka Żory, został po raz piąty Mistrzem Polski w skoku w dal - pierwszy raz w kategorii juniorów.

2012-02-01 00:00 Autor: Redakcja
Ewa Swoboda (pierwsza z lewej), wygrała bieg w kategorii open na 60 m, pokonując 50 innych zawodniczek
0

Żorscy lekkoatleci wystartowali z sukcesami

30 kwietnia, w Sosnowcu odbył Mityng Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego 2011. Zawody rozegrano bez podziału na kategorie wiekowe. Młodzi lekkoatleci z UKS Czwórka Żory zaprezentowali doskonałą formę na starcie sezonu i swoimi występami zawstydzili znacznie starszych i bardziej doświadczonych zawodników.

2011-05-02 00:00 Autor: Redakcja
Karol Kałus zdobył złoto podczas XX Halowych Mistrzostw Polski Weteranów
0

Utytułowany maratończyk zdobył kolejne mistrzostwo

Karol Kałus, 62-latek z Żor zdobył mistrzowski tytuł na zawodach weteranów w Spale. W biegu na kilometr, wynikiem 3:25,95 zdystansował rywali.

2011-03-26 00:00 Autor: Redakcja
Hania w Żorskim Biegu Jesiennym
0

Kolejna zawodniczka UKS 4 z mistrzowskim tytułem

Hanna Szczypka zdobyła złoto w ostatnich Mistrzostwach Śląska Młodzików w biegach przełajowych w Rudzie Śląskiej.

2011-03-08 00:00 Autor: Redakcja

Sukcesy żorskiej 4

Zawodnicy "Uczniowskiego Klubu Sportowego Czwórka" z gimnazjum nr 4 zdobyli kolejne medale.

2011-01-13 00:00 Autor: Redakcja