KSW Shogun Żory

Żorscy karatecy przywieźli medale na wakacje
0

W sobotę, 17 czerwca w Limanowej odbył się największy w Polsce i jeden z największych w Europie – Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin „One World One Kyokushin”, który zgromadził przeszło 500 zawodników z 56 klubów z Polski, Austrii, Białorusi, Czech, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii i Rosji.

2017-06-19 15:37 Autor: wk; źródło: mat. prasowe
Wielki sukces zawodników KSW „Shogun” Żory
0

Wicemistrzostwo Europy, mistrzostwo i trzy wicemistrzostwa Śląska oraz jeden brązowy medal. To bilans zdobytych tytułów przez karateków z Klubu Sztuk Walki „Shogun” Żory na sobotnich zawodach.

2017-03-23 11:40 Autor: df, źródło: KSW "Shogun" Żory
I edycja turnieju Sari Cup za nami. Ponad 100 zawodników walczyło w żorskiej hali o medale
0

I edycja turnieju Sari Cup za nami. Frekwencja dopisała

192 karateków wzięło udział w zawodach karate kyokushin, które odbyły się w Żorach w sobotę 28 listopada. Była to pierwsza edycja turnieju o nazwie Sari Cup.

2015-12-03 10:30 Autor: ps, źródło: KSW Shogun Żory
0

Karate: medal za medalem

Po dziesięciu medalach zdobytych na Pucharze Śląska w Rudzie Śląskiej i zawodach w Wodzisławiu żorscy karatecy wywalczyli kolejne trofea.

2015-06-18 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Medalowy sukces żorskich karateków

Młodzi żorscy karatecy Klubu Sztuk Walki SHOGUN Żory w ostatni weekend nie odpoczywali. Walcząc w dwóch turniejach dzień po dniu wywalczyli w sumie dziesięć medali.

2015-05-23 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Karate: Kieczka z medalem

Kolejny zawodnik KSW Shogun Żory dołączył do grona medalistów. Tym razem mowa o Szymonie Kieczka. Zdobył on brąz podczas IV turnieju o puchar solny młodzików, kadetów i dzieci kyokushin karate.

2014-06-11 08:45 Autor: mkor, źródło: mat. pras.