Mistrzostwa Śląska

UKS Salmo Żory zdobył łącznie na Mistrzostwach Śląska aż 40 medali i wiele tytułów mistrzowskich
0

40 medali pływaków UKS Salmo Żory na Mistrzostwach Śląska

Za klubem z Żor kolejne udane mistrzostwa. Tym razem pływacy UKS-u Salmo na Mistrzostwach Śląska zdobyli łącznie aż 40 medali.

2016-06-26 09:35 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
Czwórka Żory wywalczyła sześć medali Mistrzostw Śląska w Częstochowie. Paweł Dzida zdobył złoto skoku w dal
0

Zawodnicy żorskiej „Czwórki” z medalami Mistrzostw Śląska

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Czwórka Żory wzięli udział w lekkoatletycznych Mistrzostwach Śląska juniorów i seniorów, gdzie wywalczyli łącznie sześć medali.

2016-06-11 11:30 Autor: ps, źródło: UKS Czwórka Żory
Młodzi pływacy z UKS Salmo Żory zdobyli łącznie 12 medali Mistrzostw Śląska, które odbyły się pod koniec maja w Radlinie
0

UKS Salmo Żory z medalami Mistrzostw Śląska 12-latków

Pod koniec maja na basenie w Radlinie odbyły się Mistrzostwa Śląska 12-latków w pływaniu, w których wziął udział Uczniowski Klub Sportowy Salmo Żory.

2016-06-03 10:00 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
Młode zawodniczki żorskiego MTS-u z rocznika 2004 wzięły udział w Mistrzostwach Śląska
0

MTS Żory: dziewczęta młodsze z rocznika 2004 zagrały w Mistrzostwach Śląska

W sobotę 19 marca dwa zespoły dziewcząt młodszych rocznika 2004 klubu MTS Żory walczyły w finałach Mistrzostw Śląska. Jedna z drużyn otarła się o podium.

2016-03-23 10:15 Autor: ps, źródło: MTS Żory
Szymon Jaworski z UKS Salmo Żory został pięciokrotnym złotym medalistą Mistrzostw Śląska w Gliwicach
0

Dobry występ UKS Salmo Żory na Mistrzostwach Śląska

Zawodnicy UKS Salmo Żory to multimedaliści Mistrzostw Śląska, które odbywały się na początku grudnia w Gliwicach.

2015-12-19 10:10 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
Zawodnicy Octagon Team Żory wzięli udział w Mistrzostwach Śląska na 90. Amatorskiej Lidze MMA
0

Octagon Team Żory wziął udział w 90. Amatorskiej Lidze MMA

3 października odbyła się w Świętochłowicach 90. edycja Amatorskiej Ligi MMA. Na Mistrzostwach Śląska zjawili się również żorscy zawodnicy klubu Octagon Team Żory - Michał Domin oraz Szymon Rakowicz.

2015-10-06 09:00 Autor: ps, źródło: Octagon Team Żory
2

Ewa Swoboda znowu zachwyciła

Tegoroczna, pierwsza edycja mistrzostw Śląska w Spale należała do Ewy Swobody. Żorzanka wygrała i wyrównała tam 10-letni rekord Polski Juniorek Młodszych (U-18) na 200 metrów.

2014-01-13 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Najlepsza drużyna na Śląsku
0

Koszykarskie mistrzostwo Śląska!

Ogromny sukces żorskiej koszykówki. Uczniowie z SP nr 15 w Żorach okazali się najlepsi w mistrzostwach Szkół Podstawowych ENERGA Basket Cup 2013. To największy tego typu turniej koszykówki w Polsce.

2013-04-11 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Drużyna wicemistrzyń Śląska
0

MTS wicemistrzem Śląska, a to wcale nie koniec

Od września rywlizowały o miano najlepszej drużyny na Śląsku. Ostatecznie okazały się gorsze tylko od jednej ekipy. Piłkarki ręczne MTS Żory zdobyły wicemistrzostwo, a teraz powalczą na arenie ogólnopolskiej.

2013-04-03 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Dobry występ Salmo Żory na Mistrzostwach Śląska

11 medali na Mistrzostwach Śląska w pływaniu rocznika 2001 wywalczyli zawodnicyUKS Salmo Żory.

2012-12-04 00:00 Autor: gs, źródło: Salmo Żory