Paweł Dzida

0

Dzida złoty w skoku w dal, a w sprincie jak... Swoboda

Paweł Dzida zdobył złoty medal w skoku w dal na Mistrzostwach Polski Młodzików w Lekkiej Atletyce. Zawody odbyły się w Zielonej Górze.

2014-10-06 16:19 Autor: mkor, źródło: UKS Czwórka Żory
1

Dzida i Gałuszka zwyciężają w Częstochowie

Świetny wynik Pawła Dzidy i Mateusza Gałuszki. Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego” Czwórka” Żory zdobyli złote medale na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików (1999- 2000) w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w miniony weekend w Częstochowie.

2014-09-20 00:00 Autor: mkor, źródło: UKS Czwórka
0

UKS Czwórka Żory: nie tylko Swoboda

Ewa Swoboda zwycięża, bije własne rekordy - startuje jakby w innej konkurencji. Ale coraz lepiej radzą sobie też inni zawodnicy klubu. Wyniki podopiecznych Iwony Krupy muszą wzbudzać respekt.

2014-06-28 08:05 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Paweł Dzida wygrywa na dwóch frontach

Zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka” Żory - Paweł Dzida, zdobył 2 złote medale na Halowych Mistrzostwach Śląska Młodzików. Dzida zdominował bieg na 60 m i skok w dal. Zawody miały miejsce w Brzeszczach.

2014-02-15 00:00 Autor: mkor, źródło: UKS Czwórka
Iwona Krupa (z lewej) i jej złota podopieczna
0

Przez 35 lat nikt nie potrafił tego zrobić. Wspaniały wyczyn Ewy Swobody!

Ewa Swoboda dokonała rzeczy, która nie udała się innym przez prawie cztery dekady. Zawodniczka UKS Czwórki Żory ustanowiła nowy rekord Polski juniorek młodszych w biegu na 100 m na zawodach Ligi lekkoatletycznej.

2013-05-27 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Uczennicą Gimnazjum nr 4 jest Ewa Swoboda
0

Dołącz do najlepszych żorskich sportowców

Klasy sportowe o profilu: lekka atletyka (biegi, skoki, rzuty) i pływanie od 1 września br. będą działać przy Gimnazjum nr 4 w Żorach. Uczniowskie Kluby Sportowe - „Czwórka Żory” i Salmo Żory ogłaszają nabór kandydatów.

2013-04-05 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Medaliści w barwach UKS-u ''Czwórki'' Żory
0

UKS Czwórka dumą miasta, czyli podsumowanie sezonu halowego

12 medali, Mistrzostwo Polski i rekord Śląska to efekt przygotowań i dorobek lekkoatletów Klubu UKS Czwórka Żory w sezonie halowym 2013.

2013-02-28 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Marek Kos
0

Podwójne srebro Pawła Dzidy

Paweł Dzida zdobył dwa srebrne medale na Halowych Mistrzostwach Śląska młodzików, które odbyły się w Bieszczadach. Natomiast inny zawodnik UKS Czwórka Żory – Marek Kos, podczas zawodów w Spale ustanowił nowy rekord życiowy.

2013-02-20 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Ewa kończy zwycięski bieg finałowy
0

Spała: Ewa Swoboda ze złotym medalem Mistrzostw Polski Juniorów!

Ewa Swoboda została Halowym Mistrzem Polski Juniorów w biegu na 200 metrów. Zawodniczka UKS-u Czwórki Żory poprawiła rekord życiowy i nie miała sobie równych w biegu finałowym.

2013-02-02 00:00 Autor: mkor, źródło: UKS Czwórka
Ewa Swoboda na podium zawodów
0

Ewa Swoboda najszybszą sprinterką Mistrzostw Śląska

Ewa Swoboda zdobyła złoty medal w biegu na 60m na Halowych Mistrzostwach Śląska Juniorów w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 19 stycznia w Brzeszczach.

2013-01-23 00:00 Autor: Czwórka Żory