SALMO Żory

0

Worek medali Remigiusza Kolawy na Mistrzostwach Śląska

Sześć medali w sześciu startach to osiągnięcie Remigiusza Kolawy na rozegranych w miniony weekend w Gliwicach Mistrzostwach Śląska Juniorów w pływaniu.

2012-12-10 00:00 Autor: gs
0

Dobry występ Salmo Żory na Mistrzostwach Śląska

11 medali na Mistrzostwach Śląska w pływaniu rocznika 2001 wywalczyli zawodnicyUKS Salmo Żory.

2012-12-04 00:00 Autor: gs, źródło: Salmo Żory
0

Remigiusz Kolawa z medalem Mistrzostw Polski

Zawodnik UKS Salmo Żory, Remigiusz Kolawa, wywalczył brązowy medal na dystansie 50 m stylem grzbietowym podczas Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat w Dębicy.

2012-07-19 00:00 Autor: Redakcja, źródło: mat. pras.
Remigiusz Kolawa
0

Remigiusz Kolawa multimedalistą Mistrzostw Śląska Juniorów

Dwa złote i cztery srebrne medale na Mistrzostwach Śląska Juniorów wywalczył zawodnik UKS Salmo Żory Remigiusz Kolawa.

2012-03-05 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Roksana Sałbut zajęła II miejsce na 50 m stylem motylkowym
0

Salmo Żory: dobry występ Roksany Sałbut

10 reprezentantów Salmo Żory wystartowało w III rundzie Ligi Klubów Śląska rocznika 2000.

Szymon Jaworski na najwyższym stopniu podium
0

Dobry start żorskich pływaków w Cieszynie

Monika Wagner,Ania Stefaniak, Szymon Jaworski, Łukasz Stępiński i Remigiusz Kolawa reprezentowali 25 lutego reprezentowali Salmo Żoryna III rundzie zawodów pływackich "Soboty w Cieszynie".

2012-02-27 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Udany występ Salmo Żory. Szymon Jaworski najlepszy

Bardzo dobrze III rundzie ligi klubów śląskich spsiali się młodzi pływacy Salmo Żory. W rozegranych w Radlinie zawodach bardzo dobrze wypadł Szymon Jaworski, który zajął I miejsce na 50 m stylem motylkowym i III miejsce na 50 m stylem grzbietowym. Na podium znalazła się również Monika Wagner, która  zajęła III miejsce na 50 m stylem motylkowym.

2012-02-20 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Szymon Jaworski został wybrany najlepszym zawodnikiem zawodów w kategorii 9-10 lat
0

Udany występ zawodników Salmo Żory w Cieszynie

Siedmioro zawodników UKS Salmo Żory wzięło udział w XIV Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar MTP Delfin Cieszyn. Żorscy zawodnicy zdobyli łącznie 15 medali.

2011-12-14 00:00 Autor: Redakcja, źródło: UKS Salmo Żory
0

UKS „Salmo Żory” organizuje bezpłatny kurs nauki pływania

Od dnia 30 maja do końca roku szkolnego klub „Salmo Żory” organizuje bezpłatne lekcje nauki pływania.

2011-05-27 00:00 Autor: Redakcja
W zawodach wojewódzkich drużyna dziewcząt z G-4 zajęłą 11. miejsce, pływacy - 12
0

G-4: pływacy odnoszą kolejne sukcesy

Pływacy z Gimnazjum nr 4 bardzo dobrze zaprezentowali się na szkolnych, rejonowych zawodach pływackich. Po raz pierwszy w historii pokonali swoich rówieśników z rybnickiego Gimnazjum nr 1 i awansowali dalej.

2011-05-08 00:00 Autor: Redakcja