Sygnały Gotartowice

Aż 5 bramek w drugiej połowie. LKS Baranowice wygrywa
0

W meczu 9. kolejki rybnickiej A-klasy LKS Baranowice-Żory podejmował Sygnały Gotartowice. Mecz był bardzo emocjonujący, choć wynik po pierwszej połowie mógł na to nie wskazywać. Do przerwy był remis, 0-0. Natomiast w drugiej odsłonie padło aż pięć bramek. Ostatecznie to piłkarze z Żor wygrywają ten mecz 3:2.

2022-10-10 09:00 Autor: KB
MKS Żory, LKS Baranowice i Jedność Rogoźna rozegrały w miniony weekend mecze 25. kolejki A klasy
0

A klasa: za nami 25. kolejka piłkarskich zmagań

W miniony weekend piłkarska A klasa rozegrała 25. kolejkę spotkań o punkty. Spośród trzech żorskich klubów tylko jeden zdołał zwyciężyć.

2016-05-02 09:30 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
Drużyna MKS-u Żory rozgromiła na własnym stadionie Zryw Bzie 7:0. Blisko urwania punktów rywalom była Jedność Rogoźna
0

A klasa: fenomenalny MKS Żory. Jedność Rogoźna blisko sprawienia niespodzianki

W miniony weekend rozegrana została 22. kolejka rybnickiej A klasy. Fenomenalnie zagrał MKS Żory, natomiast drużyna Jedności Rogoźna bliska była sprawienia niespodzianki.

2016-04-11 09:30 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
0

MKS Żory zagra o trzecie zwycięstwo z rzędu

Lepsze czasy dla MKS-u Żory? Seniorski zespół jest po dwóch zwycięstwach z rzędu. O trzeci triumf z kolei powalczy z Klubem Sportowym Sygnały Gotartowice.

2015-09-23 00:00 Autor: mkor, źródło: MKS Żory
Po niemrawym początku sezonu, drużyna KS-u zaczęła zdobywać punkty
0

KS Żory: w niedzielę mecz w Gotartowicach

W VI kolejce piłkarskiej A-klasy, KS Żory zagra na wyjeździe z Klubem Sportowym Sygnały Gotartowice.

2013-09-07 00:00 Autor: mkor, źródło: KS Żory
Puchar Polski Podokręgu Rybnik: pewny awans KS Żory
0

KS Żory pewnie awansował do II rundy Pucharu Polski Podokręgu Rybnik. Z rozgrywkami pożegnali się natomiast SKF Rowień i LKS Rój.

2011-08-14 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
Puchar Polski Podokręgu Rybnik: pary I rundy
0

W dniach 6-7 sierpnia rozpoczną się rozgrywki Pucharu Polski Podokręgu Rybnik Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

2011-07-27 00:00 Autor: Adam Doliba