Młode szczypiornistki MTS-u: porażka z Ruchem po zaciętej walce

2013-10-24, Autor: mkor, źródło: facebook
Juniorki MTS Żory przegrały we własnej hali z Ruchem Chorzów 30:32 (16:16).

Jeszcze przed meczem było wiadomo, że do Żor przyjeżdza bardzo mocny zespół. I to się potwierdziło na parkiecie.

Chorzowianki dzięki zwyciestwu z MTS-em Żory liderują tabeli. W czterech meczach, zanotowały trzy zwycięstwa i raz zremisowały. Z tych rywali, których Ruch pokonał, to właśnie żorzanki sprawiły "Niebieskim" najwięcej problemów.

Do przerwy utrzymywał się rezultat remisowy, po 16. W drugiej połowie lekką przewagę osiągnęły zawodniczki z Chorzowa, ale poświęcenie i walka szczypiornistek MTS-u sprawiły, że wynik do końca był sprawą otwartą. Ostatecznie porażka do 30 ujmy naszemu zespołowi nie przynosi.

Natomiast już w najbliższa sobotę o godz. 16:00 hala przy ul. Folwareckiej będzie należeć do seniorek MTS-u Żory, które występują w II lidze kobiet. Rywalem żorskich szczypiornistek będzie Start Michałkowice

MTS Żory - KPR Ruch Chorzów 30:32 (16:16)

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0