Pierwsza porażka w sezonie. LKS Baranowice-Żory - MKS Radziejów 2:4

2022-09-12, Autor: KB

W meczu 5. kolejki rybnickiej A-klasy zespół LKS-u Baranowice-Żory mierzył się u siebie z MKS-em 32 Radziejów. Ekipa gospodarzy podchodziła do tego meczu bez porażki i bez straconej bramki. Taki stan rzeczy się zmienił, goście wygrali to spotkanie 4:2.

Już pierwsze minuty meczu to przewaga gości. Zespół z Radziejowa wyszedł na prowadzenie po główce swojego zawodnika. Chwilę później sędziowie zdecydowali o przyznaniu rzutu karnego gospodarzom i znów był remis. Tuż przed przerwą zawodnik LKS-u Baranowice-Żory sfaulował swojego rywala tuż przed polem karnym. Sędzia podytkował rzut wolny gościom, a zawodnikowi gospodarzy pokazał czerwoną kartkę. Rzut wolny został zamieniony na bramkę.

Druga połowa rozpoczęła się od rzutu karnego dla ekipy z Radziejowa. Hat-tricka skompletował zawodnik gości, Grzegorz Furtok. Zespół z Baranowic mimo osłabienia nie odpuszczał i zdobył bramkę na 2:3, ale to rywale zakończyli strzelanie w tym dniu. Mecz zakończył się porażką gospodarzy 2:4. Pod koniec spotkania drugą czerwoną kartkę ujrzał zawodnik gospodarzy.

Kolejne spotkanie już w niedzielę (18 września). Rywal jeszcze trudniejszy, zespół z Baranowic zmierzy się na wyjeździe z Płomieniem Ochojec, wiceliderem rozgrywek.

LKS Baranowice-Żory - MKS 32 Radziejów 2:4

Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 3