Ewa Swoboda

1

Przed nami wyjątkowe spotkanie z „Duetem na medal”

Ewa Swoboda i Iwona Krupa - nazwiska tego niezwykłego, żorskiego duetu w ostatnich miesiącach niezliczoną ilość razy gościły na łamach najważniejszych sportowych mediów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Wymienianiu ich nazwisk najczęściej towarzyszyły słowa: sukces, zwycięstwo oraz rekord. Teraz ten duet zasłużył na uhonorowanie przez mieszkańców Żor.

2016-03-20 20:30 Autor: wk; źródło: UM Żory
0

Ewa Swoboda pokonała R. Lewandowskiego i została sportowcem lutego

Po zdobyciu tytułu „Najlepszej Lekkoatletki Europy” w styczniu, utalentowana sprinterka z Żor została „Sportowcem Lutego 2016” w plebiscycie RMF FM i Interii.

2016-03-05 16:15 Autor: wk
0

Lewandowski, Gortat czy Ewa Swoboda zostanie sportowcem lutego?

Po zdobyciu tytułu „Najlepszej Lekkoatletki Europy” w styczniu, czas na „Sportowca Lutego 2016”? Ewa Swoboda została właśnie nominowana do plebiscytu RMF FM i Interii.

2016-03-02 09:15 Autor: wk
0

Swoboda na podium po starcie w Glasgow! [video]

Sprinterka z Żor ma za sobą bardzo dobry występ na dzisiejszym mitingu w Glasgow. Ewa zajęła trzecie miejsce w biegu na 60 metrów.

2016-02-20 16:20 Autor: wk
Paweł Dzida, zawodnik UKS Czwórka Żory, został Mistrzem Polski Juniorów w skoku w dal
0

Złoto Pawła Dzidy w skoku w dal. Pękła magiczna bariera

Paweł Dzida, zawodnik UKS Czwórka Żory, zdobył w Spale złoty medal w skoku w dal.

2016-02-17 18:30 Autor: ps, źródło: mat. prasowe
Fenomenalna Ewa Swoboda zwyciężyła kolejne zawody - tym razem są to prestiżowe Halowe Mistrzostwa Polski
0

Złoty medal Halowych Mistrzostw Polski dla... Ewy Swobody!

Ewa Swoboda zdobyła złoty medal Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

2016-02-15 13:00 Autor: ps, źródło: mat. prasowe
Ewa Swoboda ze swoją trenerką, Iwoną Krupą
1

Tej dziewczyny nikt nie powstrzyma! Ewa Swoboda z nowym rekordem świata! [video]

To jest świetna forma! Żorzanka podczas dzisiejszego startu (czwartego w tym sezonie!) na międzynarodowym mitingu Copernicus Cup w Toruniu ustanowiła nowy rekord świata juniorek!

2016-02-12 22:00 Autor: wk
0

Na 18-latkę z Żor nie ma mocnych! Fantastyczny bieg Swobody na Pedro\'s Cup [wideo]

To już trzecie zwycięstwo Ewy Swobody w tym roku! Niespełna 19-letnia żorzanka wzięła wczoraj udział w mitingu Pedro's Cup w Łodzi.

2016-02-06 11:45 Autor: wk
Ewa Swoboda po raz kolejny odnosi zwycięstwo. Tym razem w niemieckim Dusseldorfie z czasem 7.16 s wygrała bieg na 60 m
0

Kolejny fantastyczny sprint Ewy Swobody. Tym razem zatriumfowała w Niemczech

Na zawodach w niemieckim Dusseldorfie z wyśmienitej strony pokazała się żorska sprinterka, Ewa Swoboda, która triumfowała w biegu na 60 m z czasem 7.16 s.

2016-02-04 15:00 Autor: ps, źródło: mat. prasowe
Ewa Swoboda została nominowana do ''Najlepszej Lekkoatletki Europy miesiąca styczeń''. Do 5 lutego możesz oddać swój głos