Ewa Swoboda

Sukces żorzanki w Glasgow. Ewa Swoboda Wicemistrzynią Świata!
0

To był fenomenalny bieg Ewy Swobody. Po raz kolejny żorzanka przełamała barierę 7 sekund, tak było w trakcie eliminacji. W biegu finałowym szybsza od Swobody była tylko Julien Alfred. Żorzanka została halową wicemistrzynią świata.

2024-03-04 12:15 Autor: KB
Ewa Swoboda znów błyszczy. Żorzanka pobiegła najszybciej na świecie
0

Za nami lekkoatletyczne zawody halowe Copernicus Cup, które tradycyjnie odbyły się w Toruniu. Fenomalnie zaprezentowała się tam żorzanka, Ewa Swoboda, która zanotowała najlepszy wynik na świecie.

2024-02-08 17:00 Autor: KB
Łzy smutku i radości. Ewa Swoboda z historycznym wynikiem!
0

Takiego scenariusza nie wymyśliliby nawet najlepsi scenarzyści. Wczoraj (21 sierpnia) w Budapeszcie działy się niesamowite sceny. Najpierw łzy smutku po 3. miejscu w półfinale, później łzy radości po zmianie zdania sędziów, a na koniec historyczny wynik Ewy Swobody. Żorzanka 6. sprinterką świata!

2023-08-22 13:00 Autor: Kamil Budniok
MŚ: Ewa Swoboda w półfinale. Dziś walka o finał i być może medal!
0

Trwają Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce. Dziś (21 sierpnia) Ewa Swoboda powalczy o awans do finału w biegu na 100m!

2023-08-21 13:00 Autor: KB
Ewa Swoboda z kolejnym złotem! To 7. mistrzostwo Polski żorzanki
0

Pochodząca z Żor Ewa Swoboda zwyciężyła sprint na 100 metrów w Mistrzostwach Polski rozgrywanych w Gorzowie Wielkopolskim.

2023-08-02 15:58 Autor: lk
Ewa Swoboda wicemistrzynią Europy!
0

Za nami Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce. W dobrym nastroju wróci do kraju Ewa Swoboda, któa zdobyła wicemistrzostwo!

2023-03-06 13:00 Autor: KB
HMP: Ewa Swoboda mistrzynią Polski. Trzy medale żorzan
0

W ten weekend (18 i 19 lutego) odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu. Kolejny złoty medal zdobyła Ewa Swoboda,a ale to nie jedyny medal, który zdobyli lekkoatleci pochodzący z Żor.

2023-02-21 11:00 Autor: KB
Sukces Ewy Swobody. Polka najlepsza w Dusseldorfie!
0

Ewa Swoboda, biegaczka z Żor odniosła sukces podczas mityngu lekkoatletycznego w Dusseldorfie. Polka wygrała z drugą, Giną Luckenkemper o dwie setne sekundy!

2023-01-30 13:00 Autor: kb
Mistrzostwa Świata. Ewa Swoboda poza finałem
0

Ewa Swoboda nie awansowała do finału biegu na 100 metrów na Lekkoatletycznych Mistrzostwa Świata w Eugene. Mimo dobrego biegu żorzanka zakończyła swój występ na półfinale. Przed Swobodą jeszcze bieg w sztafecie.

2022-07-18 14:30 Autor: KB
Kolejny sukces Ewy Swobody. Żorzanka z rekordem
2

Za nami mityng lekkoatletyczny w Kladnie. W jego trakcie z bardzo dobrej strony pokazała się pochodząca z Żor Ewa Swoboda. Sprinterka wygrała bieg na 100 metrów i pobiła rekord mityngu.

2022-06-17 13:00 Autor: KB