Ewa Swoboda

Wkrótce rusza olimpiada w Rio de Janeiro. Na jakie dni zaplanowano starty Ewy Swobody?
0

W najbliższą sobotę odbędzie się ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Tym razem mieszkańcy naszego miasta olimpiadę z pewnością będą śledzić z zapartym tchem, bowiem jedną z olimpijek jest utalentowana sprinterka z Żor – Ewa Swoboda.

2016-08-04 10:00 Autor: wk
Ewa Swoboda wicemistrzynią świata do lat 20 z nowym rekordem Polski
1

Ewa Swoboda zdobyła wicemistrzostwo świata do lat 20 w biegu sprinterskim na 100 m ustanawiając przy tym nowy rekord Polski.

2016-07-22 06:00 Autor: ps, źródło: PZLA
Polki zajęły 7. miejsce w finałowym biegu sztafety 4x100 m. Pobiły własny rekord sezonu
0

Polska wygrywa klasyfikację medalową ME. Sztafeta z Ewą Swobodą bez krążka

Polska sztafeta kobiet 4x100 m, z Ewą Swobodą w składzie, pobiegła w finałach Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy.

2016-07-11 09:06 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
Sztafeta Polski 4x100 m z Ewą Swobodą w składzie awansowała do finału Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy 2016 w Amsterdamie
0

Lekkoatletyczne ME: sztafeta z Ewą Swobodą w składzie awansowała do finałów. Padł rekord sezonu!

Reprezentacja Polski w sztafecie 4x100 m z Ewą Swobodą w składzie awansowała do finału Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy w Amsterdamie.

2016-07-10 07:30 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
Ewa Swoboda wywalczyła złoto na Mistrzostwach Polski Seniorów, które odbyły się w Bydgoszczy
0

Nie mogło być inaczej. Mistrzostwo Polski Seniorów dla Ewy Swobody!

Ewa Swoboda udowodniła, że jest najlepszą sprinterką w Polsce zdobywając wczoraj złoty medal Mistrzostw Polski Seniorów.

2016-06-25 08:35 Autor: ps, źródło: mat. pras. / PZLA
Ewa Swoboda wygrała w szczecińskim Memoriale Kusocińskiego bieg na 100 m
0

Ewa Swoboda pobiegła w Memoriale Kusocińskiego

W sobotę 18 czerwca Ewa Swoboda wzięła udział w szczecińskim Memoriale Kusocińskiego, gdzie pobiegła na 100 m.

2016-06-19 10:10 Autor: ps, źródło: mat. pras.
Czwórka Żory wywalczyła sześć medali Mistrzostw Śląska w Częstochowie. Paweł Dzida zdobył złoto skoku w dal
0

Zawodnicy żorskiej „Czwórki” z medalami Mistrzostw Śląska

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Czwórka Żory wzięli udział w lekkoatletycznych Mistrzostwach Śląska juniorów i seniorów, gdzie wywalczyli łącznie sześć medali.

2016-06-11 11:30 Autor: ps, źródło: UKS Czwórka Żory
Ewa Swoboda z wynikiem 11,28 s na 100 m zadebiutowała w prestiżowym rzymskim mitingu ''Diamentowa Liga''
0

Ewa Swoboda zadebiutowała w rzymskiej Diamentowej Lidze

Ewa Swoboda, żorzanka będąca obecnie czołową sprinterką w naszym kraju, zanotowała debiutancki występ na Diamentowej Lidze w Rzymie.

2016-06-04 10:00 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
0

Co za początek sezonu! Ewa Swoboda z rekordem Polski U20

W świetnym stylu rozpoczęła sezon na otwartym stadionie żorzanka Ewa Swoboda. Podopieczna Iwony Krupy podczas zawodów w austriackim St. Polten przebiegła 100 metrów w czasie 11.18 sekundy - to najlepszy wynik osiągnięty przez reprezentantki Polski na 100 metrów od 1986 roku, a zarazem nowy rekord Polski juniorek!

2016-05-27 13:00 Autor: wk; źródło: UM Żory