Wczoraj na PGE Narodowym odbył się Memoriał Kamili Skolimowskiej. Była to kolejna szansa dla Ewy Swobody na zaprezentowanie swoich lekkoatletycznych umiejętności.

2017-08-16 11:18 Autor: PS
Ewa swoboda z czasem 11,35 w półfinale Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata
0

Udany start w półfinałowych zmaganiach Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata ma za sobą Ewa Swoboda.

2017-08-06 20:12 Autor: PS
Quiz na niedzielę: jak dobrze znasz Ewę Swobodę?
1

W momencie, gdy kibicujemy startom Ewy Swobody na mistrzostwach świata w Londynie, to utalentowana biegaczka jest bohaterem naszej dzisiejszej zabawy. Rozwiążcie nowy, niedzielny quiz i sprawdźcie, jak dobrze znacie Ewę!

2017-08-06 10:32 Autor: Redakcja
Jest zaproszenie! Swoboda jedzie na Mistrzostwa Świata
0

To będzie debiut Ewy Swobody na seniorskich Mistrzostwach Świata. Żorzanka, mimo że nie udało jej się uzyskać wymaganego minimum, otrzymała zaproszenie od IAAF i pojedzie do Londynu.

2017-07-28 08:36 Autor: gs
Ewa Swoboda dołączyła do Teamu 100 zainicjowanego przez ministra sportu
1

Polska Fundacja Narodowa wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki zaprezentowały innowacyjny program finansowania młodych perspektywicznych sportowców „team100”. Z inicjatywy Ministra Sportu i Turystyki oraz dzięki Fundatorom Polskiej Fundacji Narodowej we współpracy z Instytutem Sportu został opracowany autorski projekt bezpośredniego wsparcia dla stu utalentowanych zawodników.

2017-07-23 09:41 Autor: wk; źródło: MSiT
Ewa Swoboda najszybszą kobietą w Polsce!
0

Ewa Swoboda potwierdziła w lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski, że jest najszybszą kobietą w naszym kraju. Żorzanka z tygodnia na tydzień spisuje się coraz lepiej.

2017-07-22 10:52 Autor: gs
Złoty medal dla Ewy Swobody!
2

Ewa Swoboda złotą medalistą ME U23 w lekkoatletyce. Nasza reprezentantka z czasem 11,42 s wygrała finałowy bieg na 100 m!

2017-07-14 16:33 Autor: PS
Ewa Swoboda w finale Młodzieżowych Mistrzostw Europy!
0

Ewa Swoboda świetnie zaprezentowała się w biegu eliminacyjnym i w półfinale podczas trwających Mistrzostw Europy U23. Żorzanka już w piątek będzie walczyć o medal.

2017-07-13 20:29 Autor: gs
Ewa Swoboda ze srebrem DME!
0

Reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce w drużynowych mistrzostwach Europy rozgrywanych w Lille. Swoją cegiełkę do sukcesu biało – czerwonych dołożyła Ewa Swoboda.

2017-06-26 19:13 Autor: gs
Swoboda tuż za podium
0

Ewa Swoboda zajęła czwarte miejsce podczas lekkoatletycznych zawodów w Hengelo. Żorzanka startowała w gronie wymagających rywalek.

2017-06-12 09:43 Autor: gs