Ewa Swoboda

4

Ewa Swoboda tuż za podium w Doniecku

Ewa Swodoba zajęła 4. miejsce w finale biegu na 100 metrów podczas Mistrzostw Świata Juniorów Młodszych, które odbyły się w ubiegłym tygodniu w Doniecku.

2013-07-17 07:50 Autor: wk
Zapis ostatnich metrów biegu.
2

Lepsza o 0,04 sekundy – Ewa zdobyła kolejny rekord Polski!

Ewa Swoboda nie daje o sobie zapomnieć – po raz trzeci ustanowiła rekord Polski juniorek młodszych w biegu na 100 metrów. Rewelacyjna forma lekkoatletki pomogła jej wygrać podczas sobotniego XIII Europejskiego Festiwalu Lekkoatletycznego w Bydgoszczy.

2013-06-12 06:30 Autor: wk
Ewa Swoboda (nr 250) na starcie.
0

Żorzanka pobiła rekord Polski!

To tydzień pełen emocji dla żorskiej lekkoatletki Ewy Swobody. Ustanowiony przez nią rekord Polski juniorek młodszych przetrwał tylko 4 dni. Na Ogólnopolskim Mitingu Lekkoatletycznym, który odbył się 29 maja w Katowicach poprawiła swój wynik – pobiegła w rekordowym czasie 11,59 s.

2013-06-06 10:11 Autor: wk; źródło: mat. prasowe
Iwona Krupa (z lewej) i jej złota podopieczna
0

Przez 35 lat nikt nie potrafił tego zrobić. Wspaniały wyczyn Ewy Swobody!

Ewa Swoboda dokonała rzeczy, która nie udała się innym przez prawie cztery dekady. Zawodniczka UKS Czwórki Żory ustanowiła nowy rekord Polski juniorek młodszych w biegu na 100 m na zawodach Ligi lekkoatletycznej.

2013-05-27 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Ewa Swoboda - rozgrzewka, by osiągnąć cel
1

Ewa Swoboda z minimum na mistrzostwa świata!

Mistrzostwa Świata Juniorów młodszych w Lekkiej Atletyce odbędą się w dniach 10-14 lipca w Doniecku. Ewa Swoboda już teraz uzyskała minimum kwalifikacyjne do tej imprezy.

2013-05-03 09:00 Autor: mkor, źródło: Czwórka Żory
Uczennicą Gimnazjum nr 4 jest Ewa Swoboda
0

Dołącz do najlepszych żorskich sportowców

Klasy sportowe o profilu: lekka atletyka (biegi, skoki, rzuty) i pływanie od 1 września br. będą działać przy Gimnazjum nr 4 w Żorach. Uczniowskie Kluby Sportowe - „Czwórka Żory” i Salmo Żory ogłaszają nabór kandydatów.

2013-04-05 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Medaliści w barwach UKS-u ''Czwórki'' Żory
0

UKS Czwórka dumą miasta, czyli podsumowanie sezonu halowego

12 medali, Mistrzostwo Polski i rekord Śląska to efekt przygotowań i dorobek lekkoatletów Klubu UKS Czwórka Żory w sezonie halowym 2013.

2013-02-28 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Ewa kończy zwycięski bieg finałowy
0

Spała: Ewa Swoboda ze złotym medalem Mistrzostw Polski Juniorów!

Ewa Swoboda została Halowym Mistrzem Polski Juniorów w biegu na 200 metrów. Zawodniczka UKS-u Czwórki Żory poprawiła rekord życiowy i nie miała sobie równych w biegu finałowym.

2013-02-02 00:00 Autor: mkor, źródło: UKS Czwórka
Ewa Swoboda na podium zawodów
0

Ewa Swoboda najszybszą sprinterką Mistrzostw Śląska

Ewa Swoboda zdobyła złoty medal w biegu na 60m na Halowych Mistrzostwach Śląska Juniorów w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 19 stycznia w Brzeszczach.

2013-01-23 00:00 Autor: Czwórka Żory
Zawodnicy UKS-u Czwórki Żory
0

Udany występ UKS-u Czwórki w Spale

Osiem medali, w tym 4 złote zdobyli lekkoatleci UKS Czwórka Żory na Halowych Mistrzostwach Śląska seniorów, juniorów i młodzików, które odbyły się 13 stycznia w Spale.

2013-01-18 00:00 Autor: mk, źródło: żory.pl