Mateusz Lipka

Medaliści w barwach UKS-u ''Czwórki'' Żory
0

UKS Czwórka dumą miasta, czyli podsumowanie sezonu halowego

12 medali, Mistrzostwo Polski i rekord Śląska to efekt przygotowań i dorobek lekkoatletów Klubu UKS Czwórka Żory w sezonie halowym 2013.

2013-02-28 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Izabela Lubszczyk nr 781
0

Lekkoatleci Czwórki z medalami i „przepustkami” MP

Trzy medale – dwa złote i jeden brązowy zdobyli lekkoatleci UKS Czwórka Żory w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 4-5 czerwca w Częstochowie.

2011-06-11 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Ewa Swoboda wpada na linię mety
0

UKS Czwórka: E. Swoboda najszybsza w Polsce?

Ewa Swoboda z UKS-u Czwórka Żory deklasuje swoje rywalki w biegach na 100 metrów.

2011-06-03 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Żorscu lekkoatleci wrócili z Mistrzostw Śląska z 7. medalami
0

UKS-4: medalowa passa żorskich lekkoatletów trwa

Lekkoatleci Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka” Żory wrócili z Mistrzostw Śląska Juniorów i Seniorów z kompletem medali. Żorscy zawodnicy zdobyli w Sosnowcu siedem krążków we wszystkich kolorach.

2011-05-17 00:00 Autor: Redakcja
Ewa Swoboda (pierwsza z lewej), wygrała bieg w kategorii open na 60 m, pokonując 50 innych zawodniczek
0

Żorscy lekkoatleci wystartowali z sukcesami

30 kwietnia, w Sosnowcu odbył Mityng Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego 2011. Zawody rozegrano bez podziału na kategorie wiekowe. Młodzi lekkoatleci z UKS Czwórka Żory zaprezentowali doskonałą formę na starcie sezonu i swoimi występami zawstydzili znacznie starszych i bardziej doświadczonych zawodników.

2011-05-02 00:00 Autor: Redakcja