Robert Łukasiak

Czwórka Żory wywalczyła sześć medali Mistrzostw Śląska w Częstochowie. Paweł Dzida zdobył złoto skoku w dal
0

Zawodnicy żorskiej „Czwórki” z medalami Mistrzostw Śląska

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Czwórka Żory wzięli udział w lekkoatletycznych Mistrzostwach Śląska juniorów i seniorów, gdzie wywalczyli łącznie sześć medali.

2016-06-11 11:30 Autor: ps, źródło: UKS Czwórka Żory
1

III Żorski Bieg Ogniowy przeszedł do historii

Podczas tegorocznych obchodów „Święta Ogniowego” grupa biegowa HRmax, MOSiR Żory oraz UKS „Czwórka” Żory po raz kolejny zaprosili biegaczy do wzięcia udziału w nocnym biegu ulicami naszego miasta. III edycja „Żorskiego Biegu Ogniowego” zgromadziła na starcie rekordową liczbę 642 zawodników.

2015-05-16 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

UKS Czwórka Żory: nie tylko Swoboda

Ewa Swoboda zwycięża, bije własne rekordy - startuje jakby w innej konkurencji. Ale coraz lepiej radzą sobie też inni zawodnicy klubu. Wyniki podopiecznych Iwony Krupy muszą wzbudzać respekt.

2014-06-28 08:05 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Ewa Swoboda
0

Rewelacja! Czyli świetne występy Swobody i spółki

Ewa Swoboda podczas 60. Memoriału Janusza Kusocińskiego zmierzyła się z najlepszymi sprinterkami w Polsce i potwierdziła swoją klasę. Natomiast podczas Mistrzostw Śląska Juniorów i Seniorów wystąpili m.in. Robert Łukasiak, Grzegorz Biernat i Alicja Sicińska. Wszyscy mogą być zadowoleni ze swoich wyników.

2014-06-11 09:33 Autor: mkor, źródło: UKS Czwórka
Ewa Swoboda (nr 250) na starcie.
0

Żorzanka pobiła rekord Polski!

To tydzień pełen emocji dla żorskiej lekkoatletki Ewy Swobody. Ustanowiony przez nią rekord Polski juniorek młodszych przetrwał tylko 4 dni. Na Ogólnopolskim Mitingu Lekkoatletycznym, który odbył się 29 maja w Katowicach poprawiła swój wynik – pobiegła w rekordowym czasie 11,59 s.

2013-06-06 10:11 Autor: wk; źródło: mat. prasowe
1

Żorski Bieg Ogniowy: Łukasiak najlepszy z żorzan

Ruszyli późnym wieczorem. Nie przestraszył ich deszcz. 346 osób ukończyło I Żorski Bieg Ogniowy. Najszybszy był Dawid Klaybor z Chojniczanki Chojnice, natomiast wśród żorzan najlepszy rezultat osiągnął Robert Łukasiak.

2013-05-13 18:25 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Ewa Swoboda - rozgrzewka, by osiągnąć cel
1

Ewa Swoboda z minimum na mistrzostwa świata!

Mistrzostwa Świata Juniorów młodszych w Lekkiej Atletyce odbędą się w dniach 10-14 lipca w Doniecku. Ewa Swoboda już teraz uzyskała minimum kwalifikacyjne do tej imprezy.

2013-05-03 09:00 Autor: mkor, źródło: Czwórka Żory
Medaliści w barwach UKS-u ''Czwórki'' Żory
0

UKS Czwórka dumą miasta, czyli podsumowanie sezonu halowego

12 medali, Mistrzostwo Polski i rekord Śląska to efekt przygotowań i dorobek lekkoatletów Klubu UKS Czwórka Żory w sezonie halowym 2013.

2013-02-28 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Ewa kończy zwycięski bieg finałowy
0

Spała: Ewa Swoboda ze złotym medalem Mistrzostw Polski Juniorów!

Ewa Swoboda została Halowym Mistrzem Polski Juniorów w biegu na 200 metrów. Zawodniczka UKS-u Czwórki Żory poprawiła rekord życiowy i nie miała sobie równych w biegu finałowym.

2013-02-02 00:00 Autor: mkor, źródło: UKS Czwórka