UKS 4

Żorscu lekkoatleci wrócili z Mistrzostw Śląska z 7. medalami
0

UKS-4: medalowa passa żorskich lekkoatletów trwa

Lekkoatleci Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka” Żory wrócili z Mistrzostw Śląska Juniorów i Seniorów z kompletem medali. Żorscy zawodnicy zdobyli w Sosnowcu siedem krążków we wszystkich kolorach.

2011-05-17 00:00 Autor: Redakcja
Ewa Swoboda była znów najszybsza
0

UKS-4: takiej Swobody mogą nam wszyscy zazdrościć

Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Czwórka Żory, Ewa Swoboda, po raz kolejny udowodniła, że jest jedną z najszybszych sprinterek.

2011-05-13 00:00 Autor: Redakcja
Zwycięska reprezentacja dziewcząt
0

Mistrzostwa gimnazjalnych lekkoatletów

W żorskich lekkoatletycznych zmaganiach gimnazjów najlepsze okazało się Gimnazjum nr 4 i jego sportowcy będą reprezentować miasto podczas zawodów rejonowych w Rybniku.

2011-05-11 00:00 Autor: Redakcja
Ewa Swoboda (pierwsza z lewej), wygrała bieg w kategorii open na 60 m, pokonując 50 innych zawodniczek
0

Żorscy lekkoatleci wystartowali z sukcesami

30 kwietnia, w Sosnowcu odbył Mityng Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego 2011. Zawody rozegrano bez podziału na kategorie wiekowe. Młodzi lekkoatleci z UKS Czwórka Żory zaprezentowali doskonałą formę na starcie sezonu i swoimi występami zawstydzili znacznie starszych i bardziej doświadczonych zawodników.

2011-05-02 00:00 Autor: Redakcja
Hania w Żorskim Biegu Jesiennym
0

Kolejna zawodniczka UKS 4 z mistrzowskim tytułem

Hanna Szczypka zdobyła złoto w ostatnich Mistrzostwach Śląska Młodzików w biegach przełajowych w Rudzie Śląskiej.

2011-03-08 00:00 Autor: Redakcja
Zawodnicy UKS 4
0

W UKS4 podliczyli medale

W zakończonym właśnie sezonie, żorscy lekkoatleci zdobyli 10 medali. Ich łupem padł też rekord Polski i rekord Śląska.

2011-02-27 00:00 Autor: Redakcja
0

Lekka atletyka: duży sukces żorzanki

Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka Żory” jest najszybszą młodziczką w Polsce. Na Halowych Mistrzostwach Śląska Młodzików w  Lekkiej Atletyce w biegu na 60 metrów zdobyła kolejny złoty medal.

2011-02-22 00:00 Autor: Redakcja
0

Krzysztof skacze najdalej a Ewa biega najszybciej

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego "Czwórka Żory" odnieśli kolejne sukcesy. Krzysztof Szymoszek został Mistrzem Polski Juniorów w skoku w dal a Ewa Swoboda rekordzistką Polski Młodziczek w biegu na 60m.

2011-02-01 00:00 Autor: Redakcja
0

Krzysztof Szymoszek znów był najlepszy

W miniony weekend, w Brzeszczach odbyły się Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów w skokach i sprintach. Zawodnik UKS „Czwórka” znów nie miał sobie równych w skoku w dal.

2011-01-26 00:00 Autor: Redakcja
0

UKS 4: mistrzowska siódemka

Z siedmioma medalami wrócili lekkoatleci UKS Czwórka Żory z Halowych Mistrzostw Śląska w Lekkiej Atletyce. W miniony piątek na zawodach w Spale zdobyli 3 medale złote, 2 srebrne i 2 brązowe.

2011-01-18 00:00 Autor: Redakcja