UKS Salmo Żory na IV mitingu pływackim w Rybniku

2015-11-14, Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
Na IV mitingu pływackim w Rybniku bardzo dobrze spisali się zawodnicy UKS Salmo Żory, którzy wygrali klasyfikację generalną, na którą składała się suma osiągnięć indywidualnych.

W sobotę 24 października na basenie w Rybniku-Boguszowicach odbył się IV miting pływacki. Zawodnicy z Żor wygrali klasyfikację generalną, na którą składały się indywidualne osiągnięcia poszczególnych zawodników.

Poniżej przedstawiamy medalowe zdobycze pływaków z UKS Salmo Żory:

Szymon Jaworski - 3 złote medale

Kinga  Szymańska - 4 medale (1 złoty, 2 srebrne i 1 brązowy)

Bartłomiej Uryga - 2 medale (1 złoty i 1 brązowy)

Agnieszka Tomasiak- 3 medale (2 srebrne i 1 brązowy)

Monika Wagner - 2 medale brązowe

Sztafety chłopców w konkurencjach 4 x 100 m stylem dowolnym i 4 x 50 m stylem zmiennym były niepokonane i dwukrotnie stanęły na najwyższym podium (skład: Jaworski, Uryga, Pajączkowski i Piotrowski).

Również i sztafety dziewcząt na dystansie 4 x 100 m stylem dowolnym i 4 x 50 m stylem zmiennym nie miały sobie równych i dwukrotnie zwyciężały (skład:Wagner, Tomasiak, Lużyna, Pichnar S.).

Amelia Witkiewicz - 4 medale (2 złote, 1 srebrny, 1 brązowy)

Wiktoria Trzeciak - 4 medale (2 srebrne i 2 brązowe)

Wiktor Żak - 1 brązowy medal

Alan Szczasiuk - 4 medale (3 złote i 1 brązowy)

Julia Olma - 3 medale (1 złoty i 2 brązowe)

Jakub Śliwka - 2 medale (1 złoty i 1 srebrny)

Weronika Fira - 2 medale (1 srebrny i 1 brązowy)

Julia Kostrzewska - 1 brązowy medal

Sztafeta dziewcząt 4 x 50m stylem dowolnym zdobyła 1. miejsce (skład: Fira, Olma, Kostrzewska, Lala N.).

Sztafeta chłopców stawała dwukrotnie na podium - 4 x 50 m stylem dowolnym 1. miejsce i 4 x 50 m stylem zmiennym 3. miejsce (skład: Żak, Śliwka, Michalik, Szczasiuk).

W zawodach uczestniczyli także: Kacper Cielecki, Piotr Zdziebło, Filip Pichnar, Małgorzata Kania, Zuzanna Grzymała, Patrycja Lala, Nadia Motyka, Kacper Kapusta.

Trenerami zawodników są: Krysztof Kretek, Paweł Nowak, Tomasz Śliwka.

Zawodnikom oraz trenerom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0