Biegi

Majówka z biegami
0

Miłośnicy biegów również znaleźli coś dla siebie podczas sportowej majówki. Tym razem na linii startu stanęli mali żorzanie.

2017-05-13 16:52 Autor: gs, źródło: MOSiR Żory
UKS „Czwórka” Żory: w Brzeszczach posypały się rekordy
0

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka” Żory pojechali na kolejne w tym sezonie halowe zawody. Najlepsze wyniki zanotowała jedna z juniorek młodszych, która w biegu na 300 metrów była najszybsza w kraju.

2017-01-20 07:00 Autor: df, źródło: UKS "Czwórka" Żory
Półmaraton Leśny w Żorach już za nami. Pora na wyniki
0

27. listopada odbył się Żorski Półmaraton Leśny, w którym udział wzięło prawie 300 osób.

2016-11-29 18:50 Autor:
Już w najbliższą sobotę III Piknik Rodzinny
0

Już w najbliższą sobotę III Piknik Rodzinny "Biegaj z HRmax-em"

W najbliższą sobotę 27 sierpnia odbędzie się III Piknik Rodzinny "Biegaj z HRmax-em". Udział jest bezpłatny.

2016-08-25 07:00 Autor: ps, źródło: Grupa Biegowa HRmax
Czwórka Żory wywalczyła sześć medali Mistrzostw Śląska w Częstochowie. Paweł Dzida zdobył złoto skoku w dal
0

Zawodnicy żorskiej „Czwórki” z medalami Mistrzostw Śląska

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Czwórka Żory wzięli udział w lekkoatletycznych Mistrzostwach Śląska juniorów i seniorów, gdzie wywalczyli łącznie sześć medali.

2016-06-11 11:30 Autor: ps, źródło: UKS Czwórka Żory
Ewa Swoboda z wynikiem 11,28 s na 100 m zadebiutowała w prestiżowym rzymskim mitingu ''Diamentowa Liga''
0

Ewa Swoboda zadebiutowała w rzymskiej Diamentowej Lidze

Ewa Swoboda, żorzanka będąca obecnie czołową sprinterką w naszym kraju, zanotowała debiutancki występ na Diamentowej Lidze w Rzymie.

2016-06-04 10:00 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
Poprzednie edycje Żorskiego Biegu Ogniowego cieszyły się dużą popularnością i okazały się organizacyjnym sukcesem
0

Zapisy na IV Żorski Bieg Ogniowy wyczerpane. Limit uczestników został osiągnięty

Wyczerpane zostały zapisy na majowy IV Żorski Bieg Ogniowy. Lista uczestników została zamknięta.

2016-03-27 10:10 Autor: ps, źródło: organizator
Fenomenalna Ewa Swoboda zwyciężyła kolejne zawody - tym razem są to prestiżowe Halowe Mistrzostwa Polski
0

Złoty medal Halowych Mistrzostw Polski dla... Ewy Swobody!

Ewa Swoboda zdobyła złoty medal Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

2016-02-15 13:00 Autor: ps, źródło: mat. prasowe
II miejsce w ultramaratonie ''Zamieć'' zdobyli zawodnicy HRmax
0

Sukces żorskiej grupy biegowej HRmax w 24-godzinnym ultramaratonie

Zawodnicy z grupy biegowej HRmax Żory wystartowali w ciężkim, 24-godzinnym ultramaratonie. Pokonawszy dwunastokrotnie 13,5-kilometrową pętlę zdobyli II miejsce.

2016-02-13 12:10 Autor: ps, źródło: HRmax / Krzysztof Kokot
Zawodnicy UKS Czwórka Żory wywalczyli sześć medali na zawodach halowych w Ostrawie
0

Zawodnicy UKS Czwórka Żory przywieźli sześć medali z Halowych Mistrzostw Śląska

Sześć medali z zawodów Halowych Mistrzostw Śląska w Ostrawie przywieźli dobrze spisujący się w tym roku zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Czwórka Żory.

2016-02-07 08:00 Autor: ps, źródło: UKS Czwórka Żory