Czwórka Żory

0

UKS Czwórka Żory: nie tylko Swoboda

Ewa Swoboda zwycięża, bije własne rekordy - startuje jakby w innej konkurencji. Ale coraz lepiej radzą sobie też inni zawodnicy klubu. Wyniki podopiecznych Iwony Krupy muszą wzbudzać respekt.

2014-06-28 08:05 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Ewa Swoboda klasą sama dla siebie. Bije własny rekord

Ewa Swoboda odnotowała znakomity start podczas IV Lekkoatletycznego Mityngu AZS w Krakowie. Zawodniczka Czwórki Żory nie tylko pobiła rekord kraju, ale przebiegła też dystans 100m najszybciej w kraju w tym sezonie.

2014-06-26 07:40 Autor: mkor
0

Paweł Dzida wygrywa na dwóch frontach

Zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka” Żory - Paweł Dzida, zdobył 2 złote medale na Halowych Mistrzostwach Śląska Młodzików. Dzida zdominował bieg na 60 m i skok w dal. Zawody miały miejsce w Brzeszczach.

2014-02-15 00:00 Autor: mkor, źródło: UKS Czwórka
0

Dzisiaj bieg ulicami starówki. Kenijczyk i Ukrainka na starcie

Pomimo deszczowej aury, o godz. 22:00 wystatruje Żorski Bieg Ogniowy. Swoją obecność zgłosili dwaj zawodnicy z zagranicy. Udział potwierdziła także mistrzyni kraju w biegu maratońskim Agnieszka Gortel-Maciuk.

2013-05-11 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

Ponad 300 chętnych na nocny bieg. Nie zdążyłeś się zapisać? Nic straconego!

Wielkimi krokami zbliza się Żorski Bieg Ogniowy, tymczasem jego organizatorzy przedłużyli zapisy. Potrwają one do 8 maja, do godz. 23:59.

2013-05-07 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Żory pobiegną w świetle pochodni

Grupa biegowa HrMax Żory, we współpracy z MOSiR-em Żory i UKS Czwórką organizują I Żorski Bieg Ogniowy. To niepowtarzalne nocne wydarzenie będzie uczczeniem ponad 300-letniej tradycji Święta Ogniowego.

2013-04-27 00:00 Autor: Mateusz Kornas, źródło: HRmax Żory
Medaliści w barwach UKS-u ''Czwórki'' Żory
0

UKS Czwórka dumą miasta, czyli podsumowanie sezonu halowego

12 medali, Mistrzostwo Polski i rekord Śląska to efekt przygotowań i dorobek lekkoatletów Klubu UKS Czwórka Żory w sezonie halowym 2013.

2013-02-28 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Ewa Swoboda na podium zawodów
0

Ewa Swoboda najszybszą sprinterką Mistrzostw Śląska

Ewa Swoboda zdobyła złoty medal w biegu na 60m na Halowych Mistrzostwach Śląska Juniorów w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 19 stycznia w Brzeszczach.

2013-01-23 00:00 Autor: Czwórka Żory
0

Podsumowanie roku żorskich lekkoatletów

Rok 2012 był jednym z najlepszych sezonów w 9-letniej działalności sportowej Czwórki Żory. Lekkoatleci zdobyli 26 medali na imprezach rangi mistrzowskiej - 13 złotych, 5 srebrnych i 8 brązowych. Trenerką i opiekunem zawodników jest Iwona Krupa.

2013-01-02 00:00 Autor: Czwórka Żory
Ewa Swoboda po raz kolejny nie dała szans swoim rywalkom
0

Trzy medale Mistrzostw Polski dla Czwórki Żory

Trzy medale zdobyli lekkoatleci Czwórki Żory na Mistrzostwach Polski Młodzików w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w miniony weekend w Słubicach. W każdej konkurencji startowało 20 najlepszych zawodników w Polsce. W zawodach brali udział lekkoatleci w wieku 14-15 lat.

2012-10-03 00:00 Autor: gs, źródło: Czwórka Żory