Przemysław Jasiński

0

Hawajskie Koszule lepsze od Mickiewicza Katowice

Tak samo jak w ubiegłym sezonie w fazie play-out Hawajscy pokonali Mickiewicza Katowice. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo - większą część meczu żorzanie grali słabo w obronie i odrabiali 3-5 punktową przewagę gości. Ostatecznie wygrali jednak 91:82.

2012-11-12 00:00 Autor: Hawajskie Koszule
0

Pierwsza porażka żorskich koszykarzy. GTK Gliwice - Hawajskie 65:53

Dobra passa zwycięstw w spotkaniach o stawkę zakończona. Hawajscy musieli uznać wyższość zawodników GTK Gliwice. Na 3 minuty przed końcem meczu żorscy koszykarze tracili do gospodarzy 5 punktów, jednak do końca spotkania punkty zdobywali już tylko gliwiczanie.

2012-10-30 00:00 Autor: Hawajskie Koszule
0

Hawajskie Koszule wygrywają w pucharze

Pierwszy raz w historii Hawajskie Koszule Bank Spółdzielczy Żory pokonał zespół AZS AWF Katowice. Żorzanie pokonali rywala na własnym parkiecie 94:88 w pierwszej rundzie Intermarche Basket Cup (dawniej Puchar PZKosz).

2012-10-18 00:00 Autor: gs, źródło: Hawajskie Koszule
0

Hawajskie Koszule pewnie ograły Piotrcovię

Żorscy koszykarze udowodnili dziś, że porażka w I rundzie w Piotrkowie była tylko wypadkiem przy pracy. Hawajscy bez większych problemów wysoko pokonali drużynę Piotrcovii 90:65.

2012-03-20 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
0

Hawajskie Koszule: najwyższa porażka w sezonie

Po raz drugi w tym sezonie żorscy koszykarze wracają z Wrocławia na tarczy. Po porażce ze Śląskiem podopieczni Łukasza Szymika musieli uznać wyższość WKK i ulegli wrocławianom różnicą 26 punktów.

2011-12-19 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
0

Wygrana Hawajskich, wyróżnienia dla żorskich działaczy

Zanim sędzia Jarosław Sokołowski podrzucił piłkę rozpoczynając mecz pomiędzy zespołami HK Bank Spółdzielczy w Żorach oraz MKS-em Skierniewice, w żorskiej hali MOSiR odbyła się krótka oficjalna uroczystość.

2011-11-21 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
Hawajskie Koszule przegrywają w Katowicach
0

Aż 13 „trójek” zaaplikowali żorskim koszykarzom gospodarze meczu drugiej ligi grupy B – AZS AWF Katowice w 8. kolejce rozgrywek.

2011-11-16 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
Drużyna Hawajskich Koszul
0

Hawajskie Koszule: Jasiński w pierwszej dziesiątce

W statystykach podsumowujących sezon zasadniczy rozgrywek II ligi koszykówki mężczyzn grupy C, Przemysław Jasiński uplasował się na dziesiątej pozycji wśród najskuteczniejszych graczy.

2011-04-01 00:00 Autor: Redakcja
0

HK: czy będzie happy end

Hawajscy przegrali przedostatni mecz rundy zasadniczej II ligi koszykówki. Losy pojedynku z katowickim Mickiewiczem rozstrzygnęła dopiero dogrywka. Jutro „bankowi” kończą rundę.

2011-03-24 00:00 Autor: Redakcja