Grzegorz Biernat

Ewa Swoboda po raz kolejny nie dała szans swoim rywalkom
0

Swoboda i Biernat z kwalifikacjami na Mistrzostwa Polski Młodzików

Lekkoatleci Czwórki Żory, Ewa Swoboda i Grzegorz Biernat, zdobyli medale na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkiej Atletyce.

2012-09-19 00:00 Autor: gs, źródło: Czwórka Żory
Ewa Swoboda
0

Ewa Swoboda z kolejnym rekordem Śląska

Ewa Swoboda ustanowiła kolejny rekord Śląska, tym razem na dystansie 300 m. 30 sierpnia na zawodach lekkoatletycznych w Sosnowcu zawodniczka UKS Czwórka Żory uzyskała wynik 39,87 s.

2012-09-03 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Czwórka Żory
1

Czwórka Żory znów z workiem medali

Doskonałą formą, po solidnie przepracowanych wakacjach, błysnęli lekkoatleci UKS Czwórka Żory na starcie drugiej części sezonu lekkoatletycznego. Na międzynarodowych zawodach lekkoatletycznych dla młodzików - XI Pucharze Prezydenta miasta Chorzowa oraz Memoriale P. Kozubka i O. Kałużowej dla juniorów i seniorów, żorzanie zdobyli siedem medali.

2012-08-28 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Czwórka Żory
0

Bardzo dobry występ Czwórki Żory na Mistrzostwach Śląska młodzików i dzieci

Cztery złote medale a tym samym cztery tytuły Mistrzów Śląska zdobyli najmłodsi lekkoatleci UKS Czwórka Żory na Mistrzostwach Śląska młodzików i dzieci w lekkiej atletyce, które 9 czerwca odbyły się w Chorzowie.

2012-06-11 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Ewa Swoboda zdeklasowała swoje rywalki w biegu na 100 m
0

Trzy medale Gimnzajum nr 4 na Wojewódzkiej Gimnazjadzie

25 maja w Częstochowie odbyła się Wojewódzka Gimnazjada w lekkiej atletyce. W zawodach uczestniczyło blisko 500 uczniów z 16 najlepszych szkół województwa, które wygrały eliminacje miejskie i rejonowe. Doskonale zaprezentowali się uczniowie Gimnazjum nr 4, którzy zdobyli trzy medale.

2012-05-31 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Lekkoatleci Gimnazjum nr 4 bezkonkurencyjni w regionie

Sportowcy Gimnazjum nr 4 zwyciężyli w kolejnych miejskich i rejonowych zawodach lekkoatletycznych.

2012-05-22 00:00 Autor: Redakcja, źródło: mat. pras.
0

Żorscy lekkoatleci zakończyli sezon halowy

11 medali, Mistrzostwo Polski i rekord Polski to efekt intensywnych przygotowań i dorobek lekkoatletów Klubu UKS Czwórka Żory z sezonu halowego 2012.

2012-03-02 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Czwórka Żory
Lekkoatleci UKS Czwórka Żory w Spale
0

Medalowe żniwo Czwórki Żory na Halowych Mistrzostwach Śląska

Świetny występ na Halowych Mistrzostwach Śląska w Lekkiej Atletyce zanotowali zawodnicy Czwórki Żory. Z rozegranych w miniony weekend zawodów złote medale przywieźli Krzysztof Szymoszek i Grzegorz Biernat. Ewa Swoboda tym razem startowała na 600 metrów i zajęła drugie miejsce.

2012-01-19 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
1

Rekord Polski Ewy Swobody

Ewa Swoboda, zawodniczka UKS Czwórka Żory, ustanowiła rekord Polski młodziczek w biegu na 100 m na zawodach ligi lekkoatletycznej, które odbyły się 24 września w Chorzowie.

2011-09-30 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Złoty medal i rekord Śląska Ewy Swobody

Ewa Swoboda, zawodniczka UKS Czwórka Żory, zdobyła złoty medal w biegu na 100 m na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 18 września 2011 r. w Kędzierzynie Koźlu.

2011-09-22 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe