Hawajskie Koszule: zwycięstwo z Krakowem

Wiele emocji zagwarantowali swoim kibicom podopieczni trenera Łukasza Szymika.

2011-10-26 00:00 Autor: Redakcja; źródło: Hawajskie Koszule
Hawajskie Koszule blisko niespodzianki w Ostrowie Wielkopolskim
0

Bardzo duży opór stawili faworyzowanej Stali Ostrów Wlkp. koszykarze Hawajskich Koszul. Podopieczni trenera Łukasza Szymika przez niemal całą II połowę próbowali odrobić 6-8 punktową stratę. Ostatecznie ulegli drużynie z Wielkopolski 81:91

2011-10-18 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
archiwum
0

Hawajskie Koszule wygrywają z GTK Gliwice

W 3. kolejce zmagań koszykarskiej II ligi zawodnicy Hawajskich Koszul pokonali na własnym parkiecie GTK Gliwice.

2011-10-09 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
archiwum
0

Zwycięstwo Hawajskich Koszul po horrorze w Katowicach

Hawajskie Koszule po dwóch dogrywkach i bardzo emocjonującym spotkaniu pokonały na wyjeździe Mickiewicza Katowice 94:93.

2011-10-03 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
archiwum
0

Hawajskie Koszule: porażka na początek

W inauguracyjnym spotkaniu nowego sezonu II ligi koszykarze Hawajskich Koszul przegrali u siebie z MCKiS-em Jaworzno 54:72.

2011-09-24 00:00 Autor: Redakcja, źródło: hawajskie.polskikosz.pl
archwium
0

Rusza Puchar Śląska w koszykówce

Już dziś rozpoczyna się XV Puchar Śląska w koszykówce mężczyzn. Po raz drugi w historii odbędzie się on w hali żorskiego MOSiR-u przy ulicy Folwareckiej.

2011-09-08 00:00 Autor: Redakcja, źródło: hawajskie.polskikosz.pl
Drużyna Hawajskich Koszul
0

Hawajskie Koszule: Jasiński w pierwszej dziesiątce

W statystykach podsumowujących sezon zasadniczy rozgrywek II ligi koszykówki mężczyzn grupy C, Przemysław Jasiński uplasował się na dziesiątej pozycji wśród najskuteczniejszych graczy.

2011-04-01 00:00 Autor: Redakcja
Adam Anduła popisywał się efektywnymi wsadami
0

Hawajscy zakończyli sezon w II lidze

Zdecydowanym zwycięstwem nad STACO MNLK Niepołomice (91:69) zespół Łukasza Szymika zakończył pierwszy sezon rozgrywek w II lidze koszykówki. Hawajscy uplasowali się na 9 - najlepszym w historii klubu - miejscu.

2011-03-26 00:00 Autor: Redakcja
0

HK: czy będzie happy end

Hawajscy przegrali przedostatni mecz rundy zasadniczej II ligi koszykówki. Losy pojedynku z katowickim Mickiewiczem rozstrzygnęła dopiero dogrywka. Jutro „bankowi” kończą rundę.

2011-03-24 00:00 Autor: Redakcja
Ekipa Hawajskich Koszul
0

Koszykówka: lider tabeli nie dał szans naszym

W przedostatnim meczu u siebie, Hawajskie Koszule Bank Spółdzielczy w Żorach spotkały się z liderem drugiej ligi, zespołem Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno. Potyczka zakończyła się przegraną gospodarzy 61:101.

2011-03-22 00:00 Autor: Redakcja